28 września 2023
|
REDAKCJA

Zatrzymać Polanina

O podtrzymanie dobrej passy i przerwanie serii rywala zagrają już w najbliższą sobotę zawodnicy konińskiego Górnika. Na Podwalu koninianie podejmą zespół Polanina Strzałkowo.

Sobotni rywal biało-niebieskich to jedna z dwóch niepokonanych do tej pory drużyn Red Box V ligi, która na swoim koncie zgromadziła 16 punktów i zajmuje obecnie pozycję wicelidera rozgrywek. Strzałkowianie mają także jeden mecz rozegrany mniej, taki dorobek punktowy uzbierali więc w sześciu rozegranych dotychczas kolejkach. W ubiegłym tygodniu zawodnicy Polanina pokonali zespół Polonusa Kazimierz Biskupi 6:1.

Gdy po raz ostatni biało-niebiescy mierzyli się z Polaninem, na boisku padł remis 3:3. To spotkanie miało miejsce podczas letnich przygotowań do sezonu. W ubiegłej kampanii dwukrotnie lepsi okazywali się Górnikowcy, pokonując rywala rezultatami 4:0.

Warto wspomnieć również, że zespoły Górnika i Polanina spotkają się ponownie na boisku już za niespełna dwa tygodnie, gdy stawką spotkania będzie awans do półfinału strefowego Pucharu Polski.

Początek sobotniego meczu zaplanowano na godzinę 16:00. Wstęp na Stadion im. Złotej Jedenastki Kazimierza Górskiego jest bezpłatny.

Zobacz inne aktualności:

28

kwi

I Zespół

Tarnovia przyjeżdża na Podwale

W ostatnim dniu kwietnia podopieczni trenera Jarosława Kotasa podejmą na własnym ...

10

lip

I Zespół

Towarzysko z Kujawianką

W jutrzejszym spotkaniu sparingowym Górnik Konin zmierzy się z Kujawianką Izbica ...

05

lis

I Zespół

Victoria kolejnym rywalem

W debiucie Kamila Krzyżanowskiego jako trenera seniorów Górnik Konin podejmować ...

SPONSOR GŁÓWNY

SPONSOR STRATEGICZNY

PARTNERZY

PARTNERZY MEDIALNI