13 listopada 2020
|
REDAKCJA

Z Radunią ostatni raz u siebie

W ostatnim meczu ligowym w tym roku na własnym terenie Górnik Konin zmierzy się z Radunią Stężyca.

Radunia to obecnie druga siła naszej ligi. Na swoim koncie zgromadzili 37 punktów, 3 punkty mniej niż lider ze Środy Wielkopolskiej. Na zdobycz punktową drużyny ze Stężycy składa się 12 wygranych, 1 remis oraz 2 porażki. Ostatni mecz ligowy Radunia rozgrywała w sobotę wygrywając z Jarotą 3:0. W środę natomiast nasz najbliższy rywal pauzował ze względu na przełożony mecz z Elaną Toruń.

Jak dotychczas Radunia to najskuteczniejsza ofensywa w całej lidze. W 15 rozegranych meczach zawodnicy ze Stężycy zdobyli 48 bramek. Najwięcej z nich zdobył Dawid Retlewski. Ponadto Radunia straciła najmniejszą ilość goli – 11.

Ostatni raz z Radunią rywalizowaliśmy w marcu 2020r. Było to jedyne spotkanie rozegrane wiosną przed odwołaniem rozgrywek. Koninianie postawili się wówczas faworyzowanym gościom, mimo to mecz zakończył się wygraną Raduni 1:2, a jedyną bramkę dla Górnika zdobył Emil Więcek.

Ostatni mecz jesienią w Koninie pomiędzy Górnikiem a Radunią rozegrany zostanie w sobotę 14 listopada o godz. 13:00 na stadionie im. Złotej Jedenastki Kazimierza Górskiego. Arbitrem głównym spotkania będzie Kamil Waskowski z Poznania.

Transmisję z tego spotkania będzie można obejrzeć w GÓRNIK KONIN TV na YouTube.

Zobacz inne aktualności:

21

paź

I Zespół

W Kępnie o „sześć punktów”

Polonia Marcinki Kępno to najbliższy rywal Górnika Konin w walce o ligowe pukty. ...

26

kwi

Grupy młodzieżowe

Młodzież wróciła do rozgrywek

Po przerwie spowodowaną pandemią koronawirusa do rozgrywek wróciły zespoły ...

14

lip

I Zespół

Ze Świtem na początek

Komisja ds. Rozgrywek Pomorskiego Związku Piłki Nożnej opublikowała terminarz 1. ...

SPONSOR GŁÓWNY

SPONSOR STRATEGICZNY

PARTNERZY

PARTNERZY MEDIALNI