21 kwietnia 2022
|
REDAKCJA

Powrót po latach. Sobota w Międzychodzie

Po blisko sześciu latach ponownie na stadion w Międzychodzie zawitają zawodnicy pierwszego zespołu. Biało-niebiescy na jednym z najdalszych wyjazdów w rozgrywkach zmierzą się z miejscową Wartą.

Dla kibiców pamiętających wyjazd z czerwca 2016 roku, sobotni mecz będzie miłym przypomnieniem pierwszego barażowego pojedynku o awans do 3 ligi. Koninianie wówczas po bardzo zaciętym spotkaniu zremisowali z Wartą 3:3, dzięki czemu do rewanżu przystępowali w nieco lepszym położeniu.

Teraz sytuacja w tabeli obydwu drużyn jest zupełnie inna – Warta, podobnie jak Górnik, broni się przed spadkiem z 4 ligi. Zawodnicy z Międzychodu okupują 16. pozycję ligowej tabeli z dorobkiem 26 zdobytych punktów.

Na jesień w spotkaniu Górnika z Wartą lepsi okazali się biało-niebiescy, którzy po golach braci Jurków wygrali na własnym obiekcie 2:1.

Sobotni mecz rozegrany zostanie o godzinie 14:00 na Stadionie Miejskim w Międzychodzie.

Zobacz inne aktualności:

13

paź

I Zespół

W niedzielę z Kłosem

Przed górniczą drużyną kolejne spotkanie o ligowe punkty. W niedziele popołudnie ...

03

lip

I Zespół

W sobotę z LKS-em Gołuchów

W sobotnie przedpołudnie piłkarze Górnika Konin zmierzą się w sparingowej potyczce z ...

18

wrz

Grupy młodzieżowe

Sprawozdanie z weekendu Akademii

Przestawiamy kolejne wynikowe podsumowanie ligowego weekendu z młodzieżową piłką: ...

SPONSOR GŁÓWNY

SPONSOR STRATEGICZNY

PARTNERZY

PARTNERZY MEDIALNI