4 czerwca 2021
|
REDAKCJA

Wracamy na stadion w Koninie

Biało-niebiescy nie zwalniają tempa i w niedzielę rozegrają kolejny mecz ligowy. Tym razem rywalem Górnika będzie Gryf Wejherowo. Będzie to także pierwsze spotkanie w tym roku, na którym w Koninie będą mogli pojawić się kibice.

Gryf w ligowej tabeli zajmuje 19 lokatę z dorobkiem 29 punktów. Na zdobycz drużyny Pomorza składa się 8 wygranych oraz 5 remisów. W ostatnim ligowym meczu Gryf zremisował bezbramkowo z Chemikiem Police.

Najskuteczniejszym zawodnikiem drużyny z Wejherowa jest Przemysław Trytko, który zdobył 7 bramek. Ostatni mecz pomiędzy Górnikiem a Gryfem Wejherowo rozgrywany był w sierpniu 2020 r. Tamto spotkanie zakończyło się wygraną gości 2:1, a bramkę dla naszego zespołu zdobył Kamil Sternicki.

Mecz 31. kolejki pomiędzy Górnikiem Konin a Gryfem Wejherowo rozegrane zostanie w niedzielę 6 czerwca o godz. 17:00 na stadionie im. Złotej Jedenastki Kazimierza Górskiego w Koninie. Arbitrem głównym spotkania będzie Michalina Diakow. Transmisję z tego spotkania będzie można śledzić w Górnik Konin TV na portalu YouTube.

Zobacz inne aktualności:

08

wrz

I Zespół

Pojedynek z beniaminkiem

Po trzech meczach wyjazdowych z rzędu zawodnicy drużyny seniorów wracają na własny ...

05

lip

Grupy młodzieżowe

Podział młodzieżowych rozgrywek w Wielkopolsce

Młodzieżowe drużyny Górnika Konin, które rywalizować będą w rozgrywkach wojewódzkich ...

18

mar

I Zespół

SKP Słupca kolejnym rywalem

Przed nami kolejne spotkanie w ramach rozgrywek Artbud IV ligi. Tym razem w derbowym ...

SPONSOR GŁÓWNY

SPONSOR STRATEGICZNY

PARTNERZY

PARTNERZY MEDIALNI