26 października 2023
|
REDAKCJA

Przyjeżdża Przemysław

Po trzech dniach od pucharowego starcia biało-niebiescy przystąpią do kolejnego spotkania o stawkę. Tym razem o ligowe punkty zagrają z ekipą Przemysława Poznań.

Przemysław, który zeszłą kampanię zakończył na wysokim 4. miejscu, po letniej przerwie radzi sobie dużo gorzej. Poznaniacy zajmują obecnie 13. lokatę z dorobkiem 9 zdobytych oczek, na co złożyły się trzy wygrane spotkania. W ostaniej kolejce gracze Przemysława pauzowali, bowiem warunki atmosferyczne nie pozwoliły na rozegranie planowanego meczu z Polonusem Kazimierz Biskupi.

Ubiegły sezon to remis w pojedynkach Górnika z Przemysławem. Na jesień lepsi okazali się poznaniacy, a spotkanie z początku wiosny należało do biało-niebieskich.

Po zeszłotygodniowej kolejce zawodnicy Macieja Rozmarynowskiego wrócili na podium i obecnie z 23 punktami na koncie zajmują 3. pozycje w ligowej tabeli.

Początek sobotniego spotkania, które rozegrane zostanie na sztucznym boisku Stadionu im. Mariana Paska zaplanowano na godzinę 17:00. Wstęp na mecz jest bezpłatny.

Zobacz inne aktualności:

03

lis

Wokół klubu

Mateusz Michalski złożył rezygnację z funkcji prezesa

Mateusz Michalski przestał pełnić funkcję prezesa Klubu Sportowego Górnik Konin. ...

04

wrz

Grupy młodzieżowe Wokół klubu

Górniczy rozkład jazdy 05.09 – 06.09

Poniżej prezentujemy harmonogram spotkań zespołów Górnika Konin na najbliższy ...

30

paź

Grupy młodzieżowe

Akademia po ligowym weekendzie

Tym razem po ligowej kolejce z awansu do ligi wojewódzkiej cieszyli się młodzicy ...

SPONSOR GŁÓWNY

SPONSOR STRATEGICZNY

PARTNERZY

PARTNERZY MEDIALNI