10 czerwca 2021
|
REDAKCJA

Przedostatni mecz na własnym stadionie

Przed piłkarzami Górnika Konin drugie z rzędu spotkanie rozgrywane na własnym stadionie. Rywalem – Chemik Police.

W sobotę do Konina przyjedzie sąsiadujący w tabeli z Górnikiem zespół Chemika Police. Chemicy w rozgrywkach plasują się obecnie na 21. miejscu z dorobkiem 17 zdobytych punktów i stratą 5 oczek do biało-niebieskich. Najskuteczniejszym zawodnikiem naszego najbliższego rywala jest Mikołaj Midzio, który zdobył do tej pory 7 bramek. Zdobyczy bramkowej nie powiększy jednak w sobotę, gdyż musi pauzować za nadmiar żółtych kartek

W meczu z Chemikiem zawodnicy Górnika powalczą o podtrzymanie dobrej passy, która na ten moment wynosi sześć meczów bez porażki. Sobotnie spotkanie będzie również doskonałą okazją do sprawienia prezentu sobie i kibicom z okazji 64. rocznicy założenia klubu, która przypadnie właśnie na dzień meczu z Chemikiem.

Ostatni raz z drużyną z Polic mierzyliśmy się 6 marca. Zespół Marcina Muzykiewicza pokonał wówczas Chemika 2:1, a na listę strzelców wpisał się Piotr Mielczarek i Sebastian Milanowski.

Spotkanie rozpocznie się punktualnie o godzinie 17:00 na stadionie im. Złotej Jedenastki Kazimierza Górskiego w Koninie. Arbitrem głównym będzie sędzia Marcin Wódkowski z Bydgoszczy.

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na stadion. Wstęp na to spotkanie będzie darmowy, jednak z powodów epidemicznych na trybunach może pojawić się maksymalnie 500 osób. Transmisję z tego meczu śledzić będzie można na kanale Górnik Konin TV.

Zobacz inne aktualności:

10

mar

I Zespół

W czwartek decyzja dotycząca rozgrywek III ligi

W najbliższy czwartek podczas nadzwyczajnego posiedzenia zarządu Wielkopolskiego ...

07

lut

I Zespół

W sobotnie południe z Włocłavią

Już w sobotę kolejny sparing rozegrają piłkarze konińskiego Górnika. Tym razem ...

18

maj

Wokół klubu

Zamów nową koszulkę meczową!

Nowe koszulki meczowe marki Kappa z iście Górniczym Charakterem trafiają właśnie do ...

SPONSOR GŁÓWNY

SPONSOR STRATEGICZNY

PARTNERZY

PARTNERZY MEDIALNI