29 maja 2022
|
REDAKCJA

Podsumowanie ligowego weekendu

Kolejna kolejka z ligowymi emocjami na młodzieżowych boiskach za nami. Poniżej rezultaty z minionego weekendu:

A1 JUNIOR STARSZY
GÓRNIK KONIN – Ostrovia Ostrów Wielkopolski 3:2

Bramki dla Górnika: Bartosz Głowacki x3
Skład Górnika: Dawid Chochenzy – Oskar Strużyński, Mikołaj Kowalski, Mateusz Gajewski, Igor Wałęsa, Brajan Perliński, Filip Krawiec, Mikołaj Nowak, Hubert Karpiński, Jakub Jagodziński, Rafał Steczyński, Bartosz Głowacki, Filip Drozdek, Sebastian Florkowski, Kamil Filipiak, Jakub Kościański, Paweł Grzybowski

B2 JUNIOR MŁODSZY
Górnik Kłodawa – GÓRNIK KONIN 1:2
Bramki dla Górnika:
 Wiktor Czajkowski, Kacper Kubiak
Skład Górnika: Miłosz Lewandowski, Adam Rogaliński – Oliwier Łomnicki, Stanisław Stankowiak, Wiktor Rojek, Bartosz Molenda, Kacper Kubiak, Wiktor Czajkowski, Dominik Majewski, Jakub Stamblewski, Antoni Maciasze, Szymon Cieślak, Szymon Kukulski, Kamil Filipiak, Jakub Kościański, Wiktor Klepacz, Szymon Jaworski

C1 TRAMPKARZ STARSZY
GÓRNIK KONIN – SKP Słupca 4:1
Skład Górnika: Adam Lewandowski – Jakub Wojciechowski, Szymon Beinek, Adam Napruszewski, Antoni Woźniak, Gracjan Grabiński, Igor Kociszewski, Nikodem Juszczak, Oliver Sulej, Rafał Iwiński, Oskar Kubacki, Bartosz Gabryjelski, Patryk Szkudlarek, Hubert Natywo, Kacper Szczap

C2 TRAMPKARZ MŁODSZY
GÓRNIK KONIN – Ostrovia Ostrów Wielkopolski 4:1

Bramki dla Górnika: Filip Pawełczak, Kacper Lenart, Igor Jagodziński, Eryk Janczak
Skład Górnika: Marcel Kachelski – Olaf Kulczewski, Remigiusz Górski, Szymon Wasicki, Igor Gościak, Wiktor Kałecki, Filip Pawełczak, Kacper Lenart, Igor Jagodziński, Piotr Szumigalski, Wiktor Grabarek, Mateusz Chojnacki, Eryk Janczak, Cezary Kieliszewski, Miłosz Knajp, Natan Liskowski, Kryspin Skoczylas, Marek Steczyński, Szymon Szewczyński, Jakub Łęgowski

D1 MŁODZIK STRASZY

APR Oranje Konin Turek – GÓRNIK KONIN 3:1
Bramka dla Górnika
: Franciszek Weber
Skład Górnika: Wojciech Spychała, Mateusz Jaroszewski – Franciszek Walczak, Franciszek Weber, Eryk Samulczyk, Wojciech Preuss, Antoni Barczyk, Jakub Ramel, Marcel Roszak, Franciszek Śmiechowski, Wiktor Grabarek, Milan Zbierski, Mateusz Adamczyk, Dawid Witkowski, Borys Zdulski

Warta Pyzdry – GÓRNIK KONIN II 4:2
Bramki dla Górnika
: Miłosz Andrzejczak, Hubert Janowski
Skład Górnika: Gracjan Krysztofowicz – Filip Stryganek, Miłosz Pawłowski, Kacper Grzelak, Miłosz Andrzejczak, Mateusz Adamczyk, Bartosz Kaźmierczak, Kacper Liskowski, Milan Zbierski, Oskar Pawlak, Hubert Janowski, Krzysztof Kubacki, Borys Zdulski

D2 MŁODZIK MŁODSZY
GÓRNIK KONIN – SMS APR Ślesin 2:5
Skład Górnika: Hubert Zawadzki – Bartosz Szulmiński, Aleksander Zieliński, Adam Fabiszak, Remigiusz Górecki, Alan Kwieciński, Patryk Rosiak, Szymon Jagodziński, Jan Deleszkiewicz, Jakub Nowak, Jan Weber, Oliwier Olejniczak, Filip Bartczak, Mikołaj Bryl

GÓRNIK KONIN – Tur 1921 Turek II 6:5
Bramki dla Górnika
: Igor Wojciechowski x3, Filip Jankowski x2, Marcel Prusak
Skład Górnika: Jan Ignasiak, Maksymilian Górecki, Patryk Śledź, Igor Wojciechowski, Marcel Prusak, Aleksander Szulc, Filip Jankowski, Fabian Stolarski, Maurycy Makowski, Igor Zakrzewski, Igor Grzywacz, Franciszek Jadczak

Zobacz inne aktualności:

04

lut

I Zespół

Biało-niebiescy wygrywają w drugim sparingu

Biało-niebiescy zanotowali drugie sparingowe zwycięstwo w zimowym okresie ...

06

lis

Grupy młodzieżowe

Końcówka młodzieżowych zmagań

Młodzieżowe rozgrywki w rundzie jesiennej powoli dobiegają końca. Poniżej ...

26

lut

I Zespół

Maciej Rozmarynowski: Z tygodnia na tydzień zauważam progres w wielu aspektach

Trener Maciej Rozmarynowski podsumował sześć tygodni przygotowań do rundy ...

SPONSOR GŁÓWNY

SPONSOR STRATEGICZNY

PARTNERZY

PARTNERZY MEDIALNI