29 listopada 2021
|
REDAKCJA

Podsumowanie jesieni w wykonaniu młodzieży

Wszystkie drużyny młodzieżowe zakończyły już rozgrywki ligowe. Podsumujmy więc ich dokonania w rundzie jesiennej.

Najstarsza drużyna to JUNIOR STARSZY A1 prowadzona przez trenera Marcina Słowińskiego. W przypadku Górnika to chłopcy z rocznika 2003-2005. W rozgrywkach I Ligi Wojewódzkiej zespół zakończył rozgrywki na szóstej lokacie z dorobkiem 19 punktów. W jedenastu rozegranych meczach drużyna zanotowała 6 wygranych, 1 remis oraz 4 porażki. Bilans bramkowy to 37 goli zdobytych oraz 21 straconych. Zawodnicy z tego rocznika to także bezpośrednie zaplecze do drużyny seniorów. W rozgrywkach IV ligi wystąpili już m.in. Kacper Ficner, Paweł Grzybowski, Dawid Raczyński czy Igor Wałęsa.

W rozgrywkach JUNIORA MŁODSZEGO B2 występowała drużyna z rocznika 2006 prowadzona przez trenera Dominika Łomnickiego. Jest to drużyna, który tworzy także pierwszy rocznik Szkoły Mistrzostwa Sportowego pod patronatem Górnika Konin. Zespół występował w I Lidze Wojewódzkiej B2. W rozgrywkach zajął drugie miejsce zdobywając 28 punktów. W czternastu rozegranych spotkaniach odnieśli 9 wygranych, 1 remis oraz 4 porażki. Zdobyli aż 71 bramek, co czyni ich najskuteczniejszym zespołem w całych rozgrywkach. Stracili 17 bramek. Najskuteczniejszym zawodnikiem okazał się Jakub Domagalski, który zdobył 17 bramek, dokładając do tego jeszcze 7 asyst.

TRAMPKARZ STARSZY C1 prowadzony przez trenera Kamila Krzyżanowskiego występował w I Lidze Okręgowej. Drużyna w rozgrywkach zajęła trzecie miejsce gromadząc na swoim koncie 15 punktów. Złożyły się na to 4 wygrane, 3 remisy oraz 3 porażki. Bilans bramkowy to 36 goli zdobytych oraz 21 straconych.

Drużyna TRAMPKARZA MŁODSZEGO C2 występowała w I Lidze Okręgowej. Zespół prowadzony przez trenera Michała Strzecha w swojej lidze nie miał sobie równych. Drużyna odniosła komplet 8 wygranych zdobywając 24 punkt. Rywalom strzelili aż 59 goli, tracąc zaledwie 6.

W rozgrywkach MŁODZIK STARSZEGO D1 występowały dwie drużyny GÓRNIKA KONIN. W I Lidze Okręgowej udział brali chłopcy z rocznika 2009 pod okiem trenera Mateusza Augustyniaka. Rozgrywki zakończyli na drugiej lokacie gromadząc na swoim koncie 17 punktów. W rundzie zanotowali 5 wygranych, 2 remisy oraz 3 porażki. W 10 rozegranych meczach zdobyli 28 bramek, stracili 22. Druga drużyna stworzona głownie z chłopców z rocznika 2010 wspierana zawodnikami z 2009 r występowała w III Lidze Okręgowej. Drużyna prowadzona przez trenera Adama Kujawę w 10 rozegranych meczach zdobyła 13 punktów. Zespół zanotował 4 wygrane, 1 remis oraz 5 porażek. Bilans bramkowy to 27 goli zdobytych oraz 38 goli straconych.

Drużyna MŁODZIKA MŁODSZEGO D2 to chłopcy z rocznika 2010. Zespół prowadzony przez trenera Adama Kujawę uczestniczył w rozgrywkach I Ligi Wojewódzkiej. Dla zawodników z tego rocznika to pierwsze spotkanie się w lidze z drużynami z całego województwa. Rozgrywki zakończyli na 5 lokacie gromadząc 18 punktów. W czternastu rozegranych meczach odnieśli 6 wygranych oraz 8 porażek. Biało-niebiescy byli najskuteczniejszym zespołem w rozgrywkach. Zdobyli 58 goli, stracili 49.

Zobacz inne aktualności:

18

sie

I Zespół

Liga wraca na Podwale

Po nieudanej inauguracji rozgrywek w Poznaniu, biało-niebiescy powalczą o pierwszą ...

10

kwi

Grupy młodzieżowe

Wyjazdowy weekend juniorów

Prawie wszystkie drużyny młodzieżowe Górnika Konin rozgrywały swoje mecze ligowe na ...

14

wrz

I Zespół

W sobotę z wiceliderem

Biało-niebiescy wrócili na zwycięska ścieżkę i po dwóch wygranych spotkaniach z rzędu ...

SPONSOR GŁÓWNY

SPONSOR STRATEGICZNY

PARTNERZY

PARTNERZY MEDIALNI