21 września 2023
|
REDAKCJA

O punkty w Golinie

Już w najbliższą sobotę w pobliskiej Golinie dojdzie do derbowego starcia, w którym biało-niebiescy zmierzą się miejscową Polonią.

Sobotnie spotkanie zapowiada się niezwykle ciekawie. Oprócz derbowej otoczki meczu, warto zwrócić uwagę także na aspekt sportowy, bowiem zespoły Górnika i Polonii dzielą raptem dwa punkty w tabeli. Poloniści z dorobkiem 12. zdobytych oczek plasują się aktualnie na 3. pozycji ligowej stawki i, podobnie jak zeszłotygodniowy rywal biało-niebieskich, do meczu z Górnikiem przystąpią z serią czterech wygranych spotkań z rzędu. W ubiegłej kolejce zespół z Goliny zanotował wysokie zwycięstwo z czerwoną latarnią ligi, pokonują Polonus Kazimierz Biskupi 5:0.

Ostatnią wizytę konińskiego Górnika w Golinie zapewne dobrze wspominają zawodnicy, jak i kibice. Wówczas podczas czerwcowego starcia na koniec sezonu 2022/23 lepsi okazali się koninianie, którzy zwyciężyli w tym meczu 3:2.

Początek sobotniego pojedynku zaplanowano na godzinę 17:00. Przypomnijmy także, że kibice biało-niebieskich organizują na to spotkanie bezpłatny wyjazd autobusem przegubowym, którym będzie można dostać się bezpośrednio pod stadion w Golinie.

Zobacz inne aktualności:

29

kwi

I Zespół

Remis w Dopiewie

W meczu na szczycie rundy wiosennej punktami podzieliły się drużyny Górnika Konin i ...

11

wrz

Grupy młodzieżowe Wokół klubu

Górniczy rozkład jazdy 11.09 – 14.09

Prezentujemy zestawienie spotkań jakie drużyny Górnika Konin rozegrają w ten weekend. ...

05

lut

I Zespół

Wygrana z Wilkami

Wygraną 4:1 zakończył się czwartkowy sparing Górnika Konin z Wilkami Wilczyn. Wynik ...

SPONSOR GŁÓWNY

SPONSOR STRATEGICZNY

PARTNERZY

PARTNERZY MEDIALNI