15 czerwca 2021
|
REDAKCJA

Na ostatniej prostej z Kotwicą

Kołobrzeg to ostatni punkt na wyjazdowej mapie Górnika Konin w sezonie 2020/21. W środowe popołudnie podopieczni Marcina Muzykiewicza zmierzą tam z miejscową Kotwicą.

Kotwica to 10 zespół obecnego sezonu. Na koncie zgromadzili 52 punkty, a na tę zdobycz składa się 14 wygranych oraz 10 remisów. W ostatnim ligowym pojedynku ulegli Gryfowi Wejherowo 3:0. Zespół Kotwicy od początku tego roku prowadzi nowy trener Piotr Zajączkowski. Najskuteczniejszym zawodnikiem klubu znad morza w obecnym sezonie jest Ednilson Furtado z 7 bramkami na koncie, ale ten zawodnik już nie reprezentuje barwy Kotwicy. Z pośród grających piłkarzy 5 bramek na koncie ma znany w regionie konińskim Michał Kozajda.

Ostatni raz z drużyną z Kołobrzegu rywalizowaliśmy w sierpniu ubiegłego roku w Koninie. Tamto spotkanie zakończyło się wygraną gości 1:3, a gola dla Górnika zdobył Dawid Przybyszewski. Spotkanie pomiędzy Kotwica Kołobrzeg a Górnikiem Konin rozegrane zostanie w środę 16 czerwca o godz. 17:00 w Kołobrzegu. Transmisję z tego spotkania będzie można obejrzeć w Górnik Konin TV na YouTube.

Zobacz inne aktualności:

21

lut

I Zespół

Maksym Wadach w Górniku Konin

Maksym Wadach został nowym bramkarzem Górnika Konin. To drugie wzmocnienie na tej ...

02

sty

I Zespół

Pierwszy trening 07.01

Już w najbliższy wtorek (07.01) do treningów powrócą seniorzy konińskiego Górnika. ...

07

wrz

Grupy młodzieżowe

Podsumowanie piłkarskiego weekendu

Bardzo udany weekend mają za sobą drużyny młodzieżowe Górnika Konin. Młodzi ...

SPONSOR GŁÓWNY

SPONSOR STRATEGICZNY

PARTNERZY

PARTNERZY MEDIALNI