22 lutego 2020
|
REDAKCJA

Remis w ostatnim sparingu

Remisem 2:2 zakończył się ostatni sparing Górnika Konin w zimowym okresie przygotowawczym. Biało-niebiescy podejmowali Pogoń Mogilno.

Spotkanie w znakomity sposób rozpoczęli podopieczni Grzegorza Dziubka. Już w 1 minucie podanie Kamila Sternickiego wykorzystał Emil Więcek, który otworzył wynik spotkania. Mimo kilku sytuacji kolejna bramka padła na konto drużyny z Mogilna. Niefortunną interwencją popisał się Bartosz Zakrzewski, który skierował piłkę do własnej siatki.

W drugiej połowie pierwsza prowadzenie objęła Pogoń, która zdobyła drugie trafienie. Wyrównującą bramkę dla Górnika w 75 minucie strzelił Dawid Kalinowski.

Był to ostatni mecz sparingowy. Teraz przed podopiecznymi Grzegorza Dziubka tylko mecze o stawkę. Najbliższy to spotkanie pucharowe z SKP Słupcą. Mecz ten odbędzie się w niedzielę 1 marca o godz. 14:30 w Słupcy.

Skład Górnika: Dominik Kokott – Jakub Szaniec (57′ zawodnik testowany), Bartosz Zakrzewski, Wojciech Mazurowski, Damian Ścibiorek (46′ Marcel Koziorowski), Michał Lorencki, Filip Stożek (46′ Dawid Kalinowski), Tomasz Kowalski (60′ Miłosz Nowak), Emil Więcek (65′ Filip Stożek), Kamil Sternicki, Wiktor Walczak (55′ Tomasz Słowiński)

fot. LM.pl

Zobacz inne aktualności:

11

lip

I Zespół

Marcin Muzykiewicz na dłużej pierwszym trenerem

W nadchodzącym sezonie na stanowisku pierwszego trenera drużyny seniorów pozostanie ...

30

lip

I Zespół Transfery

Patryk Jezierski ponownie w Górniku

Kończąc transferowy maraton przedstawiamy kolejnego zawodnika, który zasilił ...

09

paź

Grupy młodzieżowe

Akademia po ligowym weekendzie

Młodzi biało-niebiescy nie zwalniają tempa i mają za sobą kolejne spotkania o punkty. ...

SPONSOR GŁÓWNY

SPONSOR STRATEGICZNY

PARTNERZY

PARTNERZY MEDIALNI