18 czerwca 2020
|
REDAKCJA

Komunikat dot. licencji na nadchodzący sezon

Informujemy, że w dniu dzisiejszym otrzymaliśmy pozytywną informację z Komisji Odwoławczej dotyczącą przyznawania licencji klubowych.

Klub otrzymał dodatkowy czas na dosłanie brakujących dokumentów. Nasz wniosek o przyznanie licencji na sezon 2020/21 zostanie rozpatrzony do 30 czerwca. Otrzymaliśmy zapewnienie z urzędu, że brakujące dokumenty dotrą do klubu najpóźniej na początku przyszłego tygodnia. Zaraz po ich otrzymaniu niezwłocznie zostaną przesłane do Komisji Licencyjnej.

Ponadto informujemy, że sprawy infrastrukturalne zostały już rozwiązane. Spotkania w charakterze gospodarza będziemy rozgrywać na stadionie im. Złotej Jedenastki Kazimierza Górskiego przy ul. Podwale 1, a nie jak pierwotnie wnioskowaliśmy na stadionie im. Mariana Paska.

Zobacz inne aktualności:

12

lip

I Zespół Transfery

Jakub Draszczyk zasila Górnika Konin

Jakub Draszczyk został nowym zawodnikiem Górnika Konin. 21-letni piłkarz występuje na ...

16

mar

Grupy młodzieżowe Wokół klubu

Kappa – oferta dla zawodników i rodziców

Nasz nowy sponsor techniczny, firma KAPPA przygotowała ofertę skierowaną dla rodziców ...

27

cze

Grupy młodzieżowe

Udany finisz rozgrywek młodzieżowych

To była już ostatnia kolejka ligowych rozgrywek, po której młodzi zawodnicy ...

SPONSOR GŁÓWNY

SPONSOR STRATEGICZNY

PARTNERZY

PARTNERZY MEDIALNI