Przed piłkarzami Górnika Konin kolejna szansa na ligowe punkty. Tym razem biało-niebiescy zmierzą się z Victorią Ostrzeszów.
Victoria po 3 kolejkach nowego sezonu z dorobkiem 3 punktów zajmuje 12 lokatę w ligowej tabeli. Do tej pory ulegli Marcinką Kępno oraz Victorii Ostrzeszów. Pokonali natomiast w wyjazdowym meczu Wilków Wilczyn 0:2.
Po raz ostatni z drużyną z Ostrzeszowa w lidze mierzyliśmy się w czerwcu 2016r. Wygrana 2:3 w wyjazdowym spotkaniu dała wtedy Górnikowi mistrzostwo wielkopolski grupy południowej i szansę na grę w barażach o awans do III ligi.
Sobotnie spotkanie pomiędzy Górnikiem Konin a Victorią Ostrzeszów rozegrane zostanie w sobotę 21 sierpnia o godz. 15:00 na stadionie im. Złotej Jedenastki Kazimierza Górskiego. Sędzią głównym spotkania będzie Mikołaj Opic. Na liniach pomagać będą Piotr Bacia oraz Bartosz Rzejak.
Spotkanie będzie można także śledzić na kanale GÓRNIK KONIN TV na Youtube.
Po starciu z drugą drużyną ligi, przyszedł czas na pojedynek z liderem rozgrywek. ...
Na pierwszy wyjazd w rundzie rewanżowej udadzą się w najbliższą sobotę zawodnicy ...
Dziś odbyło się losowanie wszystkich par 1/16 finału wojewódzkiego etapu Pucharu ...
Znajdź nas w social mediach:
Facebook
Twitter
Instagram
Youtube