13 czerwca 2022
|
REDAKCJA

Dwa mistrzostwa w ligowej kolejce

Drużyny juniora młodszego oraz młodzika starszego w miniony weekend zapewniły sobie mistrzostwo w swoich rozgrywkach. Poniże wszystkie rezultaty z ubiegłego tygodnia:

A1 JUNIOR STARSZY
Jarota Jarocin – GÓRNIK KONIN 1:0
Skład Górnika: Jakub Radwański – Mikołaj Kowalski, Mateusz Gajewski, Radosław Skibiński, Jakub Jagodziński, Jakub Kościański, Mikołaj Nowak, Sebastian Florkowski, Hubert Karpiński, Kacper Szurgot, Jakub Gołza, Oskar Strużyński, Kacper Staszak, Dawid Chochenzy

B2 JUNIOR MŁODSZY
GÓRNIK KONIN – KKS Kalisz 4:1
Bramka dla Górnika:
 Norbert Szurgot, Dominik Majewski, Szymon Cieślak, Bartosz Molenda
Skład Górnika: Miłosz Lewandowski, Adam Rogaliński – Oliwer Łomnicki, Igor Lewandowski, Wiktor Rojek, Norbert Szurgot, Nikodem Duczmal, Kacper Kubiak, Wiktor Czajkowski, Dominik Majewski, Jakub Stamblewski, Szymon Cieślak, Stanisław Stankowiak, Kacper Muszyński, Szymon Kukulski, Kamil Filipiak, Bartosz Molenda, Szymon Jaworski, Wiktor Klepacz, Jakub Domagalski

C1 TRAMPKARZ STARSZY
GÓRNIK KONIN – Sokół Kleczew 4:1

Bramki dla Górnika: Oliver Sulej x3, Rafał Iwiński
Skład Górnika: Adam Lewandowski – Jakub Wojciechowski, Szymon Beinek, Adam Napruszewski, Antoni Woźniak, Michał Ligocki, Oskar Kubacki, Gracjan Grabiński, Rafał Iwiński, Nikodem Juszczak, Igor Kociszewski, Franciszek Kasiorek, Bartosz Gabryjelski, Hubert Natywo, Oliver Sulej, Kacper Szczap, Patryk Szkudlarek, Jędrzej Hańczewski

C2 TRAMPKARZ MŁODSZY
GÓRNIK KONIN – JUNA-TRANS Stare Oborzyska 2:1

Bramki dla Górnika: Piotr Szumigalski, Igor Gościak
Skład Górnika: Marcel Kachelski, Piotr Olejnik – Mateusz Chojnacki, Remigiusz Górski, Wiktor Kałecki, Igor Gościak, Kacper Lenart, Filip Pawełczak, Natan Liskowski, Igor Jagodziński, Piotr Szumigalski, Wiktor Grabarek, Cezary Kieliszewski, Miłosz Knajp, Wiktor Szulmiński

D1 MŁODZIK STRASZY

GÓRNIK KONIN – Olimpia Koło 2:2
Bramki dla Górnika
: Denis Śniegowski, Franciszek Walczak
Skład Górnika: Wojciech Spychała, Mateusz Jaroszewski – Franciszek Walczak, Franciszek Weber, Eryk Samulczyk, Wojciech Preuss, Jakub Ramel, Natan Łomnicki, Marcel Roszak, Franciszek Śmiechowski, Milan Zbierski, Mateusz Adamczyk, Oskar Pawlak, Dawid Witkowski, Antoni Barczyk, Denis Śniegowski, Borys Zdulski, Patryk Kasprzak, Krzysztof Kubacki

Błękitni Psary Polskie – GÓRNIK KONIN II 1:9
Bramki dla Górnika
: Jakub Nowak x4, Marcel Roszak x3, Franciszek Śmiechowski, Hubert Janowski
Skład Górnika: Gracjan Krysztofowicz – Kacper Grzelak, Jakub Nowak, Marcel Roszak, Filip Jakubowicz, Filip Bartczak, Mikołaj Bryl, Milan Zbierski, Franciszek Śmiechowski, Oskar Pawlak, Igor Sawicki, Hubert Janowski

D2 MŁODZIK MŁODSZY
UKS AP REISSA Jarocin –GÓRNIK KONIN 5:0
Skład Górnika: Hubert Zawadzki – Bartosz Szulmiński, Remigiusz Górecki, Alan Kwieciński, Patryk Rosiak, Jan Weber, Jan Urbaniak, Szymon Jagodziński, Jan Deleszkiewicz, Jakub Nowak, Adam Fabiszak, Miłosz Andrzejczak, Oliwier Olejniczak, Filip Bartczak

GÓRNIK KONIN – APR Oranje Konin II 8:0
Bramki dla Górnika
: Filip Jankowski x3, Igor Grzywacz x2, Igor Wojciechowski, Maksymilian Górecki
Skład Górnika: Jan Ignasiak – Maksymilian Górecki, Ignacy Ucinek, Igor Wojciechowski, Marcel Prusak, Wojciech Kurach, Filip Jankowski, Fabian Stolarski, Szymon Majewski, Igor Grzywacz, Aleksander Sakowski, Franciszek Jadczak

Zobacz inne aktualności:

12

lis

Grupy młodzieżowe

Trampkarz Starszy po pierwszym barażu

Pierwszy mecz barażowy o CLJ U15 mają za sobą Trampkarze Starsi. Środowy mecz z Wartą ...

09

sty

Wokół klubu

Zmiana adresów mailowych

Zmianie uległa mailowa forma komunikacji z Klubem Sportowym Górnik Konin. Poniżej ...

29

cze

I Zespół

Pomorzanin uzupełnia listę sparingów

Pomorzanin Toruń, z którym trzy lata temu biało-niebiescy mieli okazję mierzyć się w ...

SPONSOR GŁÓWNY

SPONSOR STRATEGICZNY

PARTNERZY

PARTNERZY MEDIALNI