28 marca 2024
|
REDAKCJA

Domowa inauguracja w Wielką Sobotę

Przed nami pierwsze w rundzie wiosennej spotkanie na własnym boisku i bardzo ciekawie zapowiadający się pojedynek dwóch zespołów na szczycie ligowej tabeli! Już w sobotę biało-niebiescy podejmą aktualnego lidera Red Box V ligi – zespół SMS-u Ślesin.

SMS po ostaniej kolejce zrównał się punktami z Górnikiem, wykorzystując stratę punktów biało-niebieskich i z uwagi na lepszy bilans meczu bezpośredniego wskoczył na fotel lidera. Ślesinianie ligową kampanię rozpoczęli od dwóch zwycięstw, wygrywając kolejno z SKP Słupca (4:1) oraz Polonusem Kazimierz Biskupi (1:0).

Podopieczni Macieja Rozmarynowskiego mierzyli się ze ślesińskim zespołem już dwukrotnie podczas tegorocznej kampanii. Dwukrotnie także na boisku padał wynik 3:1. Z tym, że w sierpniu podczas ligowej kolejki lepsi okazali się gracze SMS-u, a niespełna dwa miesiące później z pucharowego pojedynku górą wyszli koninianie.

Pierwszy gwizdek sędziego wybrzmi o godzinie 16:00 na sztucznym boisku Stadionu im. Mariana Paska w Koninie. Serdecznie zapraszamy!

Zobacz inne aktualności:

17

lip

I Zespół

Sparingowo z KS Kutno

Z KS Kutno zmierzą się piłkarze Górnika Konin w przedostatnim meczu sparingowym w ...

02

wrz

Wokół klubu

Grają dalej z Górnikiem!

Zarząd Klubu Sportowego Górnik Konin składa serdeczne podziękowania naszym sponsorom, ...

24

lut

I Zespół

Szturm kolejnym rywalem

Kolejnym rywalem konińskiego Górnika podczas przygotowań do rozgrywek w rundzie ...

SPONSOR GŁÓWNY

SPONSOR STRATEGICZNY

PARTNERZY

PARTNERZY MEDIALNI