28 marca 2024
|
REDAKCJA

Domowa inauguracja w Wielką Sobotę

Przed nami pierwsze w rundzie wiosennej spotkanie na własnym boisku i bardzo ciekawie zapowiadający się pojedynek dwóch zespołów na szczycie ligowej tabeli! Już w sobotę biało-niebiescy podejmą aktualnego lidera Red Box V ligi – zespół SMS-u Ślesin.

SMS po ostaniej kolejce zrównał się punktami z Górnikiem, wykorzystując stratę punktów biało-niebieskich i z uwagi na lepszy bilans meczu bezpośredniego wskoczył na fotel lidera. Ślesinianie ligową kampanię rozpoczęli od dwóch zwycięstw, wygrywając kolejno z SKP Słupca (4:1) oraz Polonusem Kazimierz Biskupi (1:0).

Podopieczni Macieja Rozmarynowskiego mierzyli się ze ślesińskim zespołem już dwukrotnie podczas tegorocznej kampanii. Dwukrotnie także na boisku padał wynik 3:1. Z tym, że w sierpniu podczas ligowej kolejki lepsi okazali się gracze SMS-u, a niespełna dwa miesiące później z pucharowego pojedynku górą wyszli koninianie.

Pierwszy gwizdek sędziego wybrzmi o godzinie 16:00 na sztucznym boisku Stadionu im. Mariana Paska w Koninie. Serdecznie zapraszamy!

Zobacz inne aktualności:

21

paź

I Zespół Wokół klubu

Augustyniak i Krzyżanowski żegnają się z Górnikiem

Decyzją zarządu Damian Augustyniak nie będzie już trenerem drużyny seniorów Górnika ...

20

wrz

I Zespół

Nadal bez przełamania

Siódmą porażkę w sezonie zanotowali zawodnicy Górnika Konin. Tym razem lepszy w ...

07

wrz

Grupy młodzieżowe

Podsumowanie górniczego weekendu

Poniżej prezentujemy komplet wyników drużyn młodzieżowych Górnika Konin A1 JUNIOR ...

SPONSOR GŁÓWNY

SPONSOR STRATEGICZNY

PARTNERZY

PARTNERZY MEDIALNI