4 kwietnia 2023
|
REDAKCJA

Derbowo w Wielki Czwartek

Bardzo ciekawie zapowiadające się spotkanie czeka w Wielki Czwartek zawodników konińskiego Górnika i wszystkich jego kibiców. Na Podwale przyjedzie drużyna Polonusa Kazimierz Biskupi.

Rozpędzona ekipa biało-niebieskich zmierzy się z zespołem, który na wiosnę także pokazuje dobrą formę. Kazimierzanie mają za sobą bowiem zwycięstwa z pierwszą i drugą siłą V ligi, Wiarą Lecha Poznań oraz Olimpią Koło. Przegrali natomiast z Płomieniem Przyprostynia – ostatnim rywalem podopiecznych Macieja Rozmarynowskiego. Piąte miejsce i 29 zdobytych punktów to dorobek, jaki do tej pory zgromadzili na swoim koncie gracze Polonusa.

Pierwszy Górnika z Polonusem w rundzie jesiennej zdecydowanie nie poszedł po myśli koninian, którzy ulegli wówczas w Kazimierzu 0:4. Sobotni mecz będzie więc idealną okazją do tego, by poszukać rewanżu i zagrać o czwarte ligowe zwycięstwo z rzędu.

Pierwszy gwizdek arbitra głównego wybrzmi o godzinie 17:15 na stadionie im. Złotej Jedenastki Kazimierza Górskiego w Koninie. Wstęp na mecz jest bezpłatny.

Zobacz inne aktualności:

02

maj

I Zespół

Majówka z Górnikiem

Biało-niebiescy nie zwalniają tempa i już w najbliższą środę, w ramach ligowych ...

13

kwi

I Zespół

Podtrzymać dobrą passę

O podtrzymanie dobrej passy spotkań ligowych zagrają w najbliższą sobotę zawodnicy ...

14

sty

Grupy młodzieżowe Wokół klubu

Michał Strzech zasila kadrę trenerską

Michał Strzech został kolejnym trenerem, który zasilił kadrę szkoleniową grup ...

SPONSOR GŁÓWNY

SPONSOR STRATEGICZNY

PARTNERZY

PARTNERZY MEDIALNI