27 października 2020
|
REDAKCJA

Junior Młodszy B2 mistrzem jesieni

Część drużyn młodzieżowych Górnika Konin zakończyła już swoje rozgrywki ligowe. Mistrzem jesieni w Lidze Wojewódzkiej został Junior Młodszy B2. Na kolejkę przed zakończeniem rozgrywek pozycję lidera objęli także Trampkarze Starsi, którzy walczą o awans do CLJ. Poniżej komplet weekendowych wynków.

A1 JUNIOR STARSZY
Jarota Jarocin – GÓRNIK KONIN 2:2
Bramki dla Górnika:
Jakub Pluciński, Mikołaj Jakóbowski
Skład Górnika: Jakub Radwański – Mateusz Przybyła, Jakub Pluciński, Jakub Nawrocki, Kamil Patrzykąt, Igor Czerwiński, Bartosz Frątczak, Mikołaj Jakóbowski, Bartosz Głowacki, Marcel Woszczyński, Adam Marciniak

B1 JUNIOR MŁODSZY
GÓRNIK KONIN – Warta Poznań 3:2
Bramki dla Górnika:
Jakub Kwiatkowski x2, Kacper Babacz
Skład Górnika: Dawid Chochenzy – Aleksander Wieroński, Igor Wałęsa, Dawid Raczyński, Szymon Szofer, Paweł Grzybowski (21′ Adam Gaca, 84′ Filip Krawiec), Kacper Szurgot, Kacper Ficner, Stanisław Januszek (72′ Jakub Ficner), Jakub Kwiatkowski, Kacper Babacz

B2 JUNIOR MŁODSZY
GÓRNIK KONIN – Polonia Leszno 6:2
Bramki dla Górnika:
Maksymilian Kaczmarek x3, Adam Krzos x2, Mateusz Gajewski
Skład Górnika: Dawid Chochenzy – Damian Głocki, Mikołaj Kowalski, Mateusz Gajewski, Jakub Jagodziński, Adam Krzos, Brajan Perliński, Radosław Skibiński, Wiktor Twardowski, Maksymilian Kaczmarek, Alan Szyszyński, Wiktor Kujawa, Szymon Posiłek, Krystian Pawłowski, Kamil Cybulski, Filip Kasprzak, Dawid Nowinowski

C1 TRAMPKARZ STARSZY
Oranje Konin – GÓRNIK KONIN 1:4
Bramki dla Górnika:
Kamil Filipiak, Miłosz Juzala, Jakub Domagalski, trafienie samobójcze
Skład Górnika: Miłosz Lewandowski, Jakub Wasiak, Jordan Bilski – Kamil Filipiak, Hubert Gradecki, Wiktor Rojek, Kacper Muszyński, Nikodem Duczmal, Kacper Kubiak, Piotr Kurach, Bartosz Molenda, Jakub Domagalski, Jakub Stamblewski, Miłosz Kubiak, Miłosz Juzala, Norbert Blim, Antoni Maciaszek, Igor Lewandowski

C2 TRAMPKARZ MŁODSZY
KKS 1925 Kalisz – GÓRNIK KONIN 1:0
Skład Górnika:
Borys Siwek – Jędrzej Hańczewski, Jakub Wojciechowski, Szymon Zawierucha, Gracjan Grabiński, Cezary Nowaczyk, Antoni Woźniak, Bartosz Bartczak, Szymon Beinek, Adam Napruszewski, Wiktor Szulmiński, Wiktor Substelny, Artur Kamiński, Mateusz Nijakowski, Bartosz Kleśta, Kacper Szczap, Franciszek Kasiorek

D1 MŁODZIK STARSZY
GÓRNIK KONIN – Ostrovia Ostrów Wlkp. 1:2
Bramka dla Górnika:
Eryk Janczak
Skład Górnika: Hubert Danielewicz, Mateusz Woźniak – Olaf Kulczewski, Szymon Wasicki, Wiktor Grabarek, Remigiusz Górski, Kamil Kmieć, Szymon Szewczyński, Maksymilian Łęt, Eryk Janczak, Kryspin Skoczylas, Marcel Roszak, Mikołaj Kupczyk, Igor Jagodziński

E1 ORLIK STARSZY
Ole Polonia Golina – GÓRNIK KONIN II 5:4
Bramki dla Górnika:
Remigiusz Górecki x2, Hubert Janowski, Norbert Wąchnicki
Skład Górnika: Gracjan Krysztofowicz – Mateusz Borowski, Hubert Janowski, Igor Sawicki, Remigiusz Górecki, Szymon Stranc, Kacper Grzelak, Norbert Wąchnicki, Bartosz Kaźmierczak

E2 ORLIK MŁODSZY
LKS Ślesin – GÓRNIK KONIN I 4:7
Bramki dla Górnika:
Maksymilian Górecki x3, Fabian Stolarski x2, Kamil Kaczmarek, Maurycy Makowski
Skład Górnika: Aleksander Szulc – Igor Wojciechowski, Maurycy Makowski, Kamil Kaczmarek, Bruno Boroński, Maksymilian Górecki, Filip Jankowski, Wiktor Kołodziejczak, Fabian Stolarski, Kasjan Skoczylas

Zobacz inne aktualności:

20

paź

Wokół klubu

Blach-Metal gra z Górnikiem

Blach-Metal – firma zajmująca się pokryciami dachowymi, oknami, drzwiami oraz ...

24

sie

Wokół klubu

Oświadczenie Klubu Sportowego Górnik Konin

Klub Sportowy Górnik Konin oświadcza, iż jako stowarzyszenie kultury fizycznej, ...

02

lip

I Zespół

Pięć sparingów w okresie przygotowawczym

Już 12 lipca do treningów powrócą zawodnicy pierwszego zespołu. Podczas letniego ...

SPONSOR GŁÓWNY

SPONSOR STRATEGICZNY

PARTNERZY

PARTNERZY MEDIALNI