Wyniki drużyn młodzieżowych

Prezentujemy wyniki drużyn młodzieżowych Górnika Konin, jakie padły w miniony weekend.

A1 JUNIOR STARSZY
Stal Pleszew – GÓRNIK KONIN 0:2
Bramki dla Górnika:
Adam Krzos, Filip Krawiec
Skład Górnika: Szymon Klecha – Szymon Szofer, Brajan Perliński, Dawid Nowinowski (80′ Mikołaj Nowak), Adam Krzos, Filip Krawiec (68′ Damian Głocki), Paweł Grzybowski, Paweł Górniak, Bartosz Głowacki (86′ Jakub Jagodziński), Kacper Ficner, Mateusz Gajewski

B2 JUNIOR MŁODSZY
Górnik Kłodawa – GÓRNIK KONIN 6:1
Bramka dla Górnika:
Kacper Muszyński
Skład Górnika: Miłosz Lewandowski (46′ Oskar Strużyński) – Jakub Stamblewski, Kacper Muszyński (57′ Szymon Szafrański), Igor Lewandowski (62′ Stanisław Stankowiak), Dominik Majewski (81′ Wiktor Klepacz), Kamil Filipiak (46′ Nikodem Duczmal), Jakub Domagalski, Bartosz Molenda, Wiktor Rojek, Oliwier Łomnicki (46′ Szymon Cieślak), Wiktor Czajkowski (57′ Kacper Kubiak)

C1 TRAMPKARZ STARSZY
SMS APR Ślesin – GÓRNIK KONIN 5:2
Bramki dla Górnika:
Rafał Iwiński x2
Skład Górnika: Adam Lewandowski – Kacper Szczap, Antoni Woźniak, Gracjan Grabiński, Szymon Beinek, Jakub Wojciechowski, Igor Kociszewski, Artur Kamiński, Rafał Iwiński, Jędrzej Hańczewski, Oskar Kubacki, Nikodem Juszczak, Wiktor Szulmiński, Bartosz Kleśta, Cezary Nowaczyk, Szymon Zawierucha, Franciszek Kasiorek

C2 TRAMPKARZ MŁODSZY
GÓRNIK KONIN – Olimpia Koło 3:1
Bramki dla Górnika:
Cezary Kieliszewski, Natan Liskowski, Marek Steczyński
Skład Górnika: Hubert Danielewicz, Marcel Kachelski – Olaf Kulczewski, Igor Gościak, Remigiusz Górski, Cezary Kieliszewski, Wiktor Grabarek, Szymon Wasicki, Piotr Szumigalski, Natan Liskowski, Eryk Janczak, Kacper Lenart, Piotr Olejnik, Borys Cichos, Szymon Kiciński, Szymon Szewczyński, Marek Steczyński, Miłosz Knajp

D1 MŁODZIK STARSZY
SMS APR Ślesin – GÓRNIK KONIN I 1:0
Skład Górnika:
Mateusz Jaroszewski, Wojciech Spychała – Franciszek Śmiechowski, Wojciech Preuss, Jakub Ramel, Oskar Pawlak, Franciszek Weber, Franciszek Walczak, Milan Zbierski, Antoni Barczyk, Eryk Samulczyk, Marcel Roszak, Dawid Witkowski, Denis Śniegowski

Sparta Sklejka Orzechowo – GÓRNIK KONIN II 0:3
Bramki dla Górnika:
Norbert Wąchnicki x2, Krzysztof Kubacki
Skład Górnika: Gracjan Krysztofowicz – Jakub Nowak, Maksym Grontman, Norbert Wąchnicki, Szymon Stranc, Krzysztof Banaś, Kacper Grzelak, Filip Stryganek, Miłosz Pawłowski, Patryk Kasprzak, Krzysztof Kubacki, Mateusz Kwiręg

D2 MŁODZIK MŁODSZY
Rawia Rawicz – GÓRNIK KONIN 2:9
Bramki dla Górnika:
Miłosz Andrzejczak x3, Filip Jakubowicz x2, Alan Kwieciński, Bartłomiej Szulmiński, Jan Weber, Remigiusz Górecki
Skład Górnika: Marcel Muszyński, Hubert Zawadzki – Oliwier Olejniczak, Alan Kwieciński, Remigiusz Gorecki, Filip Bartczak, Filip Jakubowicz, Adam Fabiszak, Mikołaj Bryl, Miłosz Andrzejczak, Jan Weber, Jan Urbaniak, Aleksander Zieliński, Szymon Jagodziński, Bartłomiej Szulmiński