Wracamy na stadion w Koninie

Biało-niebiescy nie zwalniają tempa i w niedzielę rozegrają kolejny mecz ligowy. Tym razem rywalem Górnika będzie Gryf Wejherowo. Będzie to także pierwsze spotkanie w tym roku, na którym w Koninie będą mogli pojawić się kibice.

Gryf w ligowej tabeli zajmuje 19 lokatę z dorobkiem 29 punktów. Na zdobycz drużyny Pomorza składa się 8 wygranych oraz 5 remisów. W ostatnim ligowym meczu Gryf zremisował bezbramkowo z Chemikiem Police.

Najskuteczniejszym zawodnikiem drużyny z Wejherowa jest Przemysław Trytko, który zdobył 7 bramek. Ostatni mecz pomiędzy Górnikiem a Gryfem Wejherowo rozgrywany był w sierpniu 2020 r. Tamto spotkanie zakończyło się wygraną gości 2:1, a bramkę dla naszego zespołu zdobył Kamil Sternicki.

Mecz 31. kolejki pomiędzy Górnikiem Konin a Gryfem Wejherowo rozegrane zostanie w niedzielę 6 czerwca o godz. 17:00 na stadionie im. Złotej Jedenastki Kazimierza Górskiego w Koninie. Arbitrem głównym spotkania będzie Michalina Diakow. Transmisję z tego spotkania będzie można śledzić w Górnik Konin TV na portalu YouTube.