Udany weekend młodzieży

Dobry weekend mają za sobą drużyny młodzieżowe Górnika Konin. Zdecydowana większość wygrała swoje ligowe spotkania. Poniżej prezentujemy komplet wyników:

A1 JUNIOR STARSZY
GÓRNIK KONIN – Luboński Luboń 6:3
Bramki dla Górnika:
Kacper Babcz x2, Bartosz Głowacki x2, Kacper Szurgot, Wojciech Mucha
Skład Górnika: Jakub Matuszak (75′ Szymon Klecha) – Adam Marciniak (88′ Jakub Kwiatkowski), Bartosz Głowacki, Kacper Ficner (62′ Mateusz Przybyła), Kacper Babacz (88′ Aleksander Wieroński), Dawid Raczyński, Mikołaj Jakóbowski (55′ Paweł Grzybowski), Kacper Szurgot, Szymon Szofer (75′ Paweł Górniak), Wojciech Mucha, Maksymilian Szymczak

B1 JUNIOR MŁODSZY
GÓRNIK KONIN – KKS 1925 Kalisz 3:2
Bramki dla Górnika:
Dawid Nowinowski x2, Wiktor Kujawa
Skład Górnika: Kacper Staszak – Aleksander Wieroński (72′ Damian Głocki), Brajan Perliński (67′ Szymon Jamrozik), Adam Krzos, Paweł Górniak, Paweł Grzybowski (53′ Norbert Szurgot), Szymon Posiłek (59′ Kamil Cybulski), Jakub Gołza (57′ Wiktor Kujawa), Mikołaj Kowalski, Dawid Nowinowski, Jakub Jagodziński

B2 JUNIOR MŁODSZY
GÓRNIK KONIN – Calisia Kalisz 8:0
Bramki dla Górnika:
Dawid Nowinowski x2, Norbrt Szurgot, Brajan Perliński, Wiktor Twardowski, Adam Krzos, Jędrzej Chmura, Kamil Cybulski
Skład Górnika: Dawid Chochenzy – Alan Szyszyński, Brajan Perliński (46′ Szymon Posiłek), Norbert Szurgot (46′ Adam Krzos), Jakub Jagodziński (46′ Wiktor Twardowski), Jakub Gołza (46′ Mateusz Gajewski), Mikołaj Kowalski (46′ Kamil Cybulski), Szymon Jamrozik (46′ Dawid Nowinowski), Wiktor Kujawa (46′ Damian Głocki), Jędrzej Chmura, Maksymilian Olejnicki

C1 TRAMPKARZ STARSZY
GÓRNIK KONIN – AT Krotoszyn 0:1
Skład Górnika:
Miłosz Lewandowski – Bartosz Molenda, Dawid Szatkowski, Wiktor Rojek, Jakub Stamblewski, Igor Lewandowski, Dominik Majewski, Kacper Kubiak, Kamil Filipiak, Nikodem Duczmal, Kacper Muszyński, Filip Kobyliński, Fabian Jezierski, Norbert Blim, Jordan Bilski, Antoni Maciaszek, Miłosz Kubiak, Hubert Gradecki

C2 TRAMPKARZ MŁODSZY
Antonio Jarocin – GÓRNIK KONIN 5:0
Skład Górnika:
Borys Siwek – Jakub Wojciechowski, Jędrzej Hańczewski, Gracjan Grabiński, Antoni Woźniak, Adam Napruszewski, Szymon Beinek, Bartosz Bartczak, Nikodem Juszczak, Oskar Kubacki, Igor Kociszewski, Bartosz Kleśta, Artur Kamiński, Adam Lewandowski, Franciszek Kasiorek, Artur Grzelak, Hubert Natywo, Miłosz Ligocki

D1 MŁODZIK STARSZY
GÓRNIK KONIN – Kania Gostyń 3:0
Bramki dla Górnika:
Piotr Szumigalski, Szymon Szewczyński, Cezary Kieliszewski
Skład Górnika: Hubert Danielewicz – Szymon Szewczyński, Kacper Lenart, Szymon Wasicki, Olaf Kulczewski, Remigiusz Górski, Wojciech Jucyk, Eryk Janczak, Piotr Szumigalski, Marcel Klima, Maksymilian Łęt, Wiktor Grabarek, Borys Cichos, Mateusz Woźniak, Kryspin Skoczylas, Mikołaj Kupczyk, Cezary Kieliszewski, Igor Jagodziński

D2 MŁODZIK MŁODSZY
Tulisia Tuliszków – GÓRNIK KONIN 0:7
Bramki dla Górnika:
Eryk Samulczyk x4, Franciszek Weber x2, Wojciech Rosiak
Skład Górnika: Wojciech Spychała, Mateusz Jaroszewski – Patryk Kasprzak, Eryk Samulczyk, Kornel Nijakowski, Oskar Pawlak, Milan Zbierski, Franciszek Weber, Marcel Roszak, Wojciech Rosiak, Marcel Łęt, Maksym Grontman, Bartosz Zawierucha, Mateusz Kwiręg, Nikodem Pawłowski, Wojciech Preuss

E1 ORLIK STARSZY
SKP Słupca – GÓRNIK KONIN I 4:12
Bramki dla Górnika:
Adam Fabiszak x3, Remigiusz Górecki x3, Filip Bartczak x2, Jakub Nowak x2, Jan Weber, Miłosz Andrzejczak
Skład Górnika: Marcel Muszyński – Remigiusz Górecki, Filip Jakubowicz, Adam Fabiszak, Jakub Nowak, Jan Deleszkiewicz, Filip Bartczak, Jan Weber, Aleksander Zieliński, Oliwier Olejniczak, Miłosz Andrzejczak

GÓRNIK KONIN II – Tulisia Tuliszków 7:6
Bramki dla Górnika:
Norbert Wąchnicki x2, Oktawian Śledź, Mateusz Borowski, Igor Sawicki, Amadeusz Pawłowski, Bartosz Kaźmierczak
Skład Górnika: Gracjan Krysztofowicz – Hubert Janowski, Kacper Grzelak, Mateusz Borowski, Bartosz Kaźmierczak, Amadeusz Pawłowski, Oktawian Śledź, Norbert Wąchnicki, Igor Sawicki

E2 ORLIK MŁODSZY
AP Reissa Konin – GÓRNIK KONIN I 6:3
Bramki dla Górnika:
Filip Jankowski x2, Igor Zakrzewski
Skład Górnika: Wojciech Włoszkiewicz – Maksymilian Górecki, Ignacy Ucinek, Maurycy Makowski, Kamil Kaczmarek, Bruno Boroński, Igor Zakrzewski, Igor Wojciechowski, Wojciech Kurach, Aleksander Szulc, Fabian Stolarski

Czarni Brzeźno – GÓRNIK KONIN II 0:14
Bramki dla Górnika:
Marcel Prusak x4, Aleksander Szulc x3, Maurycy Makowski x2, Igor Zakrzewski x2, Fabian Stolarski, Antoni Popielec, Kamil Kaczmarek
Skład Górnika: Wojciech Włoszkiewicz – Igor Zakrzewski, Antoni Popielec, Maurycy Makowski, Patryk Śledź, Aleksander Szulc, Marcel Prusak, Kamil Kaczmarek, Fabian Stolarski