26 lipca 2020
|
REDAKCJA

Porażka w ostatnim sparingu

Porażką zakończył się ostatni mecz sparingowy w letnim okresie przygotowawczym. Biało-niebiescy ulegli Unii Swarzędz 1:5.

Spotkanie dobrze rozpoczęło się dla naszego zespołu. Już w 5 minucie spotkania na listę strzelców wpisał się Jakub Draszczyk. Wyrównujące trafienie dla gości przyszło w 12 minucie. Przy stanie 1:1 dwukrotnie do bramki Swarzędza trafiali zawodnicy Górnika, ale zarówno przy bramce Kacpra Robaczyńskiego jak i Bartłomieja Gajdy sędzia dopatrzył się pozycji spalonej. Na nasze sytuacje goście odpowiedzieli kolejnym trafieniem w 40 minucie gry. W drugiej połowie strzelali już tylko zawodnicy Unii Swarzędz. Gole padały w 47, 49 oraz 67 minucie spotkania.

Dla podopiecznych Sławomira Suchomskiego był to ostatni mecz przed startującym nowym sezonem. Pierwsze spotkanie ligowe Górnik rozegra w niedzielę 2 sierpnia o godz. 17:00 w Skolwinie, gdzie podejmować będziemy miejscowy Świt.

Skład Górnika: Dominik Kokott (46′ Maksym Wadach) – Jakub Szaniec, Bartłomiej Gajda, Bartosz Zakrzewski (46′ Tobiasz Wujek), Damian Ścibiorek, Miłosz Nowak (46′ Fabian Sieradzki), Kacper Robaczyński, Emil Więcek (75′ Tomasz Słowiński), Kamil Sternicki, Jakub Draszczyk, zawodnik testowany (60′ Filip Stożek)