Rozgrywki młodzieżowe nabierają tempa

Biało-niebieska młodzież ma za sobą kolejne mecze w rozgrywkach ligowych. Poniżej komplet wyników.

A1 JUNIOR STARSZY
Kania Gostyń – GÓRNIK KONIN 3:1
Bramka dla Górnika:
Brajan Perliński
Skład Górnika:
Dawid Chochenzy (46′ Szymon Klecha) – Igor Wałęsa, Kacper Szurgot, Dawid Raczyński, Brajan Perliński, Adam Krzos, Filip Krawiec (46′ Dawid Nowinowski), Paweł Grzybowski (60′ Bartosz Głowacki), Paweł Górniak, Kacper Ficner (46′ Damian Głocki), Mateusz Gajewski

B2 JUNIOR MŁODSZY
GÓRNIK KONIN – Stal Pleszew 26:0
Bramki dla Górnika:
Norbert Szurgot x4, Kamil Filipiak x2, Jakub Domagalski x6, Kacper Muszyński x2, Kacper Kubiak x5, Dominik Majewski x3, Igor Lewandowski, Piotr Zieliński x2, Antoni Maciaszek
Skład Górnika: Miłosz Lewandowski (46′ Adam Rogaliński) – Jakub Stamblewski, Kacper Muszyński (46′ Szymon Szafrański), Igor Lewandowski, Dominik Majewski, Norbert Szurgot (70′ Antoni Maciaszek), Kacper Kubiak (70′ Piotr Zieliński), Kamil Filipiak (63′ Wiktor Klepacz), Jakub Domagalski, Gracjan Szudzik (46′ Oliwier Łomnicki), Stanisław Stankowski (63′ Szymon Jaworski)

C1 TRAMPKARZ STARSZY
Sokół Kleczew – GÓRNIK KONIN 2:1
Bramka dla Górnika:
Oskar Kubacki
Skład Górnika: Hubert Danielewicz – Kacper Szczap, Antoni Woźniak, Gracjan Grabiński, Szymon Beinek, Jakub Wojciechowski, Igor Kociszewski, Artur Kamiński, Rafał Iwiński, Jędrzej Hańczewski, Oskar Kubacki, Michał Ligocki, Nikodem Juszczak, Wiktor Szulmiński, Bartosz Kleśta, Cezary Nowaczyk, Szymon Zawierucha, Adam Napruszewski

C2 TRAMPKARZ MŁODSZY
GÓRNIK KONIN – Górnik Kłodawa 6:1
Bramki dla Górnika:
Marek Steczyński x3, Eryk Janczak, Szymon Szewczyński, Piotr Szumigalski
Skład Górnika: Piotr Olejnik – Borys Cichos, Remigiusz Górski, Wiktor Kałecki, Kryspin Skoczylas, Szymon Wasicki, Piotr Szumigalski, Natan Liskowski, Eryk Janczak, Szymon Szewczyński, Kacper Lenart, Jakub Łęgowski, Wiktor Grabarek, Igor Jagodziński, Marek Steczyński, Wojciech Rosiak, Miłosz Knajp

D1 MŁODZIK STARSZY
GÓRNIK KONIN I – Orlik Miłosław 2:1
Bramki dla Górnika:
Franciszek Weber, Mateusz Adamczyk
Skład Górnika: Wojciech Spychała, Mateusz Jaroszewski – Franciszek Śmiechowski, Eryk Samulczyk, Jakub Ramel, Natan Łomnicki, Franciszek Weber, Marcel Roszak, Dawid Witkowski, Borys Zdulski, Wojciech Preuss, Oskar Pawlak, Mateusz Adamczyk, Franciszek Walczak, Denis Śniegowski

Warta Pyzdry – GÓRNIK KONIN II 9:1
Bramka dla Górnika: Norbert Wąchnicki
Skład Górnika: Hubert Zawadzki – Maksym Grontman, Bartosz Kaźmierczak, Krzysztof Banaś, Krzysztof Kubacki, Kacper Grzelak, Filip Stryganek, Miłosz Pawłowski, Hubert Janowski, Igor Sawicki, Norbert Wąchnicki, Denis Śniegowski, Szymon Stranc, Marcel Łęt, Bartłomiej Szulmiński

D2 MŁODZIK MŁODSZY
GÓRNIK KONIN – SMS APR Ślesin 2:9
Bramki dla Górnika:
Szymon Jagodziński, Miłosz Andrzejczak
Skład Górnika: Gracjan Krysztofowicz – Oliwier Olejniczak, Aleksander Zieliński, Alan Kwieciński, Remigiusz Górecki, Filip Bartczak, Filip Jakubowicz, Adam Fabiszak, Mikołaj Bryl, Jan Weber, Jan Urbaniak, Jakub Nowak, Szymon Jagodziński, Miłosz Andrzejczak

E1 ORLIK STARSZY
GÓRNIK KONIN I – Olimpia Koło II 16:3
Bramki dla Górnika:
Filip Jankowski x4, Marcel Prusak x4, Igor Wojciechowski x2, Igor Zakrzewski x2, Aleksander Szulc x2, Wojciech Kurach, Fabian Stolarski
Skład Górnika: Wojciech Włoszkiewicz – Igor Zakrzewski, Igor Wojciechowski, Aleksander Szulc, Marcel Prusak, Filip Jankowski, Wojciech Kurach, Maksymilian Górecki, Fabian Stoalrski, Kasjan Skoczylas, Kajetan Skoczylas

GÓRNIK KONIN II – Warta Kramsk 20:3
Bramki dla Górnika: Kasjan Skoczylas x5, Aleksander Szulc x4, Patryk Śledź x3, Fabian Stolarski x4, Igor Grzywacz, Antoni Popielec, Kajetan Skoczylas, Maurycy Makowski
Skład Górnika: Aleksander Szulc, Fabian Stolarski, Kajetan Skoczylas, Antoni Popielec, Ignacy Ucinek, Kasjan Skoczylas, Maurycy Makowski, Patryk Śledź, Aleksander Sakowski, Igor Grzywacz