Rozgrywki młodzieżowe na finiszu

Do końca zbliżają się rozgrywki drużyn młodzieżowych Górnika Konin. Jako jedyny ligę zakończył już Junior Młodszy z rocznika 2005, ale w nagrodę czeka ich dalsza rywalizacja w barażach o awans do CLJ. Wygraną na kolejkę przed końcem rozgrywek zapewnił sobie Trampkarz Starszy z rocznika 2006. Tą drużynę po zakończeniu ligi czeka natomiast mecz o tytuł najlepszej drużyny w Wielkopolsce ze zwycięzcą gr. 1. Pozostałe zespoły mają za sobą pracowity długi weekend. Większa cześć z nich rozegrała po 2 spotkania ligowe. Poniżej komplet wyników.

A1 JUNIOR STARSZY
GÓRNIK KONIN – Lechia Kostrzyń 1:2
Bramka dla Górnika:
Kacper Babacz
Skład Górnika: Jakub Matuszak – Adam Marciniak (65′ Aleksander Wieroński), Bartosz Głowacki, Kacper Ficner, Marcel Bilski (46′ Mateusz Przybyła), Kacper Ficner (46′ Paweł Grzybowski), Dawid Raczyński, Mikołaj Jakóbowski (74′ Jakub Kwiatkowski), Kacper Szurgot (85′ Filip Krawiec), Szymon Szofer, Paweł Górnikak

B1 JUNIOR MŁODSZY
Polonia Środa Wlkp. – GÓRNIK KONIN 0:1
Bramka dla Górnika:
Szymon Szofer
Skład Górnika: Kacper Staszak – Aleksander Wieroński, Kacper Szurgot, Jakub Kwiatkowski, Filip Krawiec (75′ Adam Gaca), Paweł Górnika, Kacper Babacz, Dawid Raczyński, Paweł Grzybowski, Kacper Ficner, Szymon Szofer

B2 JUNIOR MŁODSZY
KKS 1925 Kalisz – GÓRNIK KONIN 2:0
Skład Górnika:
Dawid Chochenzy (46′ Jakub Radwański) – Szymon Posiłek (70′ Jędrzej Chmura), Brajan Perliński (60′ Wiktor Twardowski), Adam Krzos, Jakub Jagodziński (60′ Kamil Cybulski), Mikołaj Kowalski, Mateusz Gajewski, Dawid Nowinowski (85′ Maksymilian Olejnicki), Damian Głocki (55′ Norbert Szurgot), Szymon Jamrozik, Wiktor Kujawa (46′ Jakub Gołza)

Polonia Leszno – GÓRNIK KONIN 3:2
Bramki dla Górnika:
Szymon Jamrozik, Dawid Nowinowski
Skład Górnika: Dawid Chochenzy – Szymon Posiłek, Brajan Perliński (46′ Kamil Cybulski), Norbert Szurgot, Adam Krzos, Jakub Jagodziński (46′ Jędrzej Chmura), Mikołaj Kowalski (10′ Jakub Gołza), Mateusz Gajewski, Radosław Skibiński (55′ Wiktor Twardowski), Dawid Nowinowski (67′ Damian Głocki), Szymon Jamrozik

C1 TRAMPKARZ STARSZY
Tur Turek – GÓRNIK KONIN 1:3
Bramki dla Górnika:
Jakub Domagalski x2, Dominik Majewski
Skład Górnika: Miłosz Lewandowski, Jordan Bilski – Bartosz Molenda, Wiktor Rojek, Jakub Stamblewski, Dominik Majewski, Kacper Kubiak, Miłosz Kubiak, Kamil Filipiak, Nikodem Duczmal, Jakub Domagalski, Hubert Gradecki, Miłosz Juzala, Filip Jezierski, Norbert Blim, Antoni Maciaszek, Igor Lewandowski, Kacper Muszyński

GÓRNIK KONIN – Jarota Jarocin
Bramka dla Górnika:
Dominik Majewski
Skład Górnika: Miłosz Lewandowski, Jordan Bilski – Bartosz Molenda, Wiktor Rojek, Jakub Stamblewski, Dominik Majewski, Kacper Kubiak, Miłosz Kubiak, Kamil Filipiak, Nikodem Duczmal, Jakub Domagalski, Kacper Muszyński, Miłosz Juzala, Norbert Blim, Antoni Maciaszek, Igor Lewandowski, Hubert Gradecki, Wiktor Klepacz

C2 TRAMPKARZ MŁODSZY
Olimpia Koło – GÓRNIK KONIN 2:1
Bramka dla Górnika:
Bartosz Bartczak
Skład Górnika: Borys Siwek – Bartosz Kleśta, Jakub Wojciechowski, Jędrzej Hańczewski, Gracjan Grabiński, Antoni Woźniak, Adam Napruszewski, Szymon Beinek, Bartosz Bartczak, Nikodem Juszczak, Michał Ligocki, Wiktor Szulmiński, Kacper Szczap, Szymon Zawierucha, Cezary Nowaczyk, Hubert Natywo, Aleksander Marzol, Oskar Kubacki

GÓRNIK KONIN – KKS 1925 Kalisz 2:5
Bramki dla Górnika:
Gracjan Grabiński, Nikodem Juszczak
Skład Górnika: Borys Siwek – Bartosz Kleśta, Jakub Wojciechowski, Szymon Zawierucha, Antoni Woźniak, Adam Napruszewski, Szymon Beinek, Bartosz Bartczak, Bartosz Maćkowski, Michał Ligocki, Wiktor Szulmiński, Kacper Szczap, Franciszek Kasiorek, Nikodem Juszczak, Aleksander Marzol, Oskar Kubacki, Igor Kociszewski

D1 MŁODZIK STARSZY
Ostrovia Ostrów Wlkp. – GÓRNIK KONIN 1:0
Skład Górnika:
Hubert Danielewicz, Mateusz Woźniak – Szymon Szewczyński, Marcel Klima, Szymon Wasicki, Maksymilian Łęt, Olaf Kulczewski, Wiktor Grabarek, Wojciech Jucyk, Piotr Szumigalski, Kacper Lenart, Remigiusz Górski, Borys Cichos, Kryspin Skoczylas, Mikołaj Kupczyk, Cezary Kieliszewski, Eryk Janczak, Igor Jagodziński

GÓRNIK KONIN – KKS 1925 Kalisz 0:3
Skład Górnika:
Hubert Danielewicz, Mateusz Woźniak – Szymon Szewczyński, Marcel Klima, Kacper Lenart, Szymon Wasicki, Maksymilian Łęt, Olaf Kulczewski, Kryspin Skoczylas, Cezary Kieliszewski, Wiktor Grabarek, Remigiusz Górski, Borys Cichos, Mikołaj Kupczyk, Wojciech Jucyk, Eryk Janczak, Igor Jagodziński, Piotr Szumigalski

D2 MŁODZIK MŁODSZY
SKP Słupca – GÓRNIK KONIN 4:6
Bramki dla Górnika:
Eryk Samulczyk x2, Kornel Nijakowski, Nikodem Pawłowski, Patryk Kasprzak, Franciszek Śmiechowski
Skład Górnika: Wojciech Spychała, Mateusz Jaroszewski – Franciszek Śmiechowski, Eryk Samulczyk, Kornel Nijakowski, Milan Zbierski, Franciszek Weber, Marcel Roszak, Wojciech Preuss, Wojciech Rosiak, Patryk Kasprzak, Marcel Łęt, Maksym Grontman, Borys Zdulski, Oskar Pawlak, Oskar Juzala, Nikodem Pawłowski

E1 ORLIK STARSZY
AP Reissa Konin – GÓRNIK KONIN 6:8
Bramki dla Górnika:
Miłosz Andrzejczak x4, Jan Weber x2, Filip Bartczak, Norbert Wąchnicki
Skład Górnika: Marcel Muszyński, Gracjan Krysztofowicz – Remigiusz Górecki, Filip Jakubowicz, Jakub Nowak, Jan Deleszkiewicz, Filip Bartczak, Miłosz Andrzejczak, Jan Weber, Norbert Wąchnicki, Adam Fabiszak

GÓRNIK KONIN II – Oranje Konin 9:0
Bramki dla Górnika
: Norbert Wąchnicki x3, Kacper Grzelak x2, Bartosz Kaźmierczak, Aleksander Zieliński, Hubert Janowski, Jakub Nowak
Skład Górnika: Gracjan Krysztofowicz – Norbert Wąchnicki, Jakub Nowak, Hubert Janowski, Kacper Grzelak, Aleksander Zieliński, Bartosz Kaźmierczak, Filip Stryganek, Remigiusz Górecki

E2 ORLIK MŁODSZY
LPFA Konin – GÓRNIK KONIN I 2:9
Bramki dla Górnika:
Igor Wojciechowski x2, Kamil Kaczmarek x2, Maurycy Makowski x2, Maksymilian Górecki, Bruno Boroński, Wojciech Kurach
Skład Górnika: Wojciech Włoszkiewicz – Filip Jankowski, Igor Wojciechowski, Maksymilian Górecki, Maurycy Makowski, Kamil Kaczmarek, Bruno Boroński, Wojciech Kurach, Ignacy Ucinek, Fabian Stolarski

GÓRNIK KONIN I – LKS Ślesin 1:9
Bramka dla Górnika:
Bruno Boroński
Skład Górnika: Wojciech Włoszkiewicz – Filip Jankowski, Igor Wojciechowski, Maksymilian Górecki, Maurycy Makowski, Kamil Kaczmarek, Bruno Boroński, Wojciech Kurach, Ignacy Ucinek, Fabian Stolarski


Polanin Strzałkowo – GÓRNIK KONIN II 1:11
Bramki dla Górnika:
Marcel Prusak x5, Igor Zakrzewski x3, Kasjan Skoczylas, Antoni Popielec, Antoni Muzykiewicz
Skład Górnika: Patryk Śledź – Igor Zakrzewski, Kasjan Skoczylas, Aleksander Sakowski, Antoni Popielec, Kajetan Skoczylas, Marcel Prusak, Antoni Muzykiewicz, Igor Grzywacz