Pracowity długi weekend młodzieży

Pracowity długi weekend majowy mają za sobą drużyny młodzieżowe Górnika Konin. Pierwsze mecze rozegrane zostały już w środę 28 kwietnia. Poniżej komplet wyników weekendowego grania.

28.04.2021

B1 JUNIOR MŁODSZY
GÓRNIK KONIN – Olimpia Koło 1:1
Bramka dla Górnika:
Radosław Skibiński
Skład Górnika: Dawid Chochenzy – Brajan Perliński (55′ Kamil Cybulski), Adam Krzos, Damian Głocki, Szymon Jamrozik, Jakub Gołza (70′ Norbert Szurgot), Mikołaj Kowalski, Dawid Nowinowski, Wiktor Kujawa (65′ Radosław Skibiński), Jakub Jagodziński (85′ Jędrzej Chmura), Mateusz Gajewski

29.04.2021

D2 MŁODZIK MŁODSZY
GÓRNIK KONIN – Górnik Kłodawa 3:1
Bramki dla Górnika:
Eryk Samulczyk, Franciszek Walczak, Wojciech Rosiak
Skład Górnika: Wojciech Spychała, Gracjan Krysztofowicz – Franciszek Walczak, Eryk Samulczyk, Kornel Nijakowski, Borys Zdulski, Milan Zbierski, Franciszek Weber, Marcel Roszak, Wojciech Rosiak, Patryk Kasprzak, Marcel Łęt, Maksym Grontman, Bartosz Zawierucha, Oskar Pawlak, Krzysztof Kubacki, Nikodem Pawłowski, Wojciech Preuss

E2 ORLIK MŁODSZY
LKS Ślesin – GÓRNIK KONIN I 9:3
Bramki dla Górnika:
Igor Wojciechowski, Fabian Stolarski, Aleksander Szulc
Skład Górnika: Wojciech Włoszkiewicz – Filip Jankowski, Igor Wojciechowski, Wojciech Kurach, Ignacy Ucinek, Kamil Kaczmarek, Bruno Boroński, Maksymilian Górecki, Aleksander Szulc, Fabian Stolarski

01.05.2021

A1 JUNIOR STARSZY
GÓRNIK KONIN – Kania Gostyń 3:2
Bramki dla Górnika:
Kacper Babacz x2, Paweł Górniak
Skład Górnika: Jakub Matuszak (46′ Szymon Klecha) – Adam Marciniak (83′ Aleksander Wieroński), Bartosz Głowacki (86′ Gracjan Pakulski), Kacper Ficner (75′ Paweł Grzybowski), Marcel Bilski, Kacper Babacz, Igor Wałęsa, Dawid Raczyński, Kacper Szurgot, Szymon Szofer (46′ Jakub Kwiatkowski), Paweł Górniak

B2 JUNIOR MŁODSZY
GÓRNIK KONIN – Ostrovia Ostrów Wlkp. 3:0
Bramki dla Górnika:
Kamil Cybulski, Mateusz Gajewski, Adam Krzos
Skład Górnika: Kacper Staszak (46′ Dawid Chochenzy) – Brajan Perliński (46′ Alan Szyszyński), Norbert Szurgot, Jakub Jagodziński (46′ Szymon Posiłek), Jakub Gołza (46′ Adam Krzos), Mikołaj Kowlski (46′ Radosław Skibiński), Mateusz Gajewski, Kamil Cybulski, Damian Głocki (46′ Dawid Nowinowski), Szymon Jamrozik (46′ Jędrzej Chmura), Wiktor Kujawa

C1 TRAMPKARZ STARSZY
GÓRNIK KONIN – Polonia Leszno 3:5
Bramki dla Górnika:
Jakub Domagalski, Dominik Majewski, Kacper Muszyński
Skład Górnika: Miłosz Lewandowski, Maksymilian Maliński – Bartosz Molenda, Wiktor Rojek, Jakub Stamblewski, Dominik Majewski, Kacper Kubiak, Miłosz Kubiak, Kamil Filipiak, Nikodem Duczmal, Jakub Domagalski, Hubert Gradecki, Filip Kobyliński, Fabian Jezierski, Norbert Blim, Antoni Maciaszek, Igor Lewandowski, Kacper Muszyński

C2 TRAMPKARZ MŁODSZY
Polonia Środa Wlkp. – GÓRNIK KONIN 4:0
Skład Górnika:
Borys Siwek – Bartosz Kleśta, Jakub Wojciechowski, Jędrzej Hańczewski, Gracjan Grabiński, Szymon Zawierucha, Adam Napruszewski, Szymon Beinek, Bartosz Bartczak, Bartosz Maćkowski, Miłosz Ligocki, Kacper Szczap, Artur Kamiński, Cezary Nowaczyk, Artur Grzelak, Hubert Natywo, Aleksander Marzol, Oskar Kubacki

E2 ORLIK MŁODSZY
Orły Zagórów – GÓRNIK KONIN II 1:14
Bramki dla Górnika:
Marcel Prusak x5, Igor Zakrzewski x4, Fabian Stolarski x2, Aleksander Sakowski, Patryk Śledź
Skład Górnika: Wojciech Włoszkiewicz – Ignacy Ucinek, Fabian Stolarski, Igor Zakrzewski, Aleksander Sakowski, Maurycy Makowski, Marcel Prusak, Antoni Jakubowski, Antoni Popielec, Borys Krawczyk, Patryk Śledź

02.05.2021

B1 JUNIOR MŁODSZY
GÓRNIK KONIN – SKP Słupca 8:0
Bramki dla Górnika:
Dawid Nowinowski x2, Szymon Posiłek, Paweł Grzybowski, Gracjan Pakulski, Radosław Skibiński, Adam Krzos, Filip Krawiec
Skład Górnika: Kacper Staszak – Aleksander Wieroński (46′ Radosław Skibiński), Gracjan Pakulski (46′ Brajan Perliński), Jakub Kwiatkowski, Filip Krawiec, Szymon Jamrozik (46′ Adam Krzos), Paweł Grzybowski (46′ Damian Głocki), Szymon Posiłek (46′ Dawid Nowinowski), Jakub Gołza (46′ Maksymilian Olejnicki), Mikołaj Kowalski, Jakub Jagodziński

D1 MŁODZIK STARSZY
GÓRNIK KONIN – Rawia Rawicz 0:1
Skład Górnika:
Hubert Danielewicz – Szymon Szewczyński, Kacper Lenart, Szymon Wasicki, Maksymilian Łęt, Olaf Kulczewski, Remigiusz Górski, Kryspin Skoczylas, Piotr Szumigalski, Wiktor Grabarek, Borys Cichos, Mateusz Woźniak, Mikołaj Kupczyk, Kamil Kmieć, Cezary Kieliszewski, Eryk Janczak, Igor Jagodziński

E1 ORLIK STARSZY
GÓRNIK KONIN I – SKP Słupca 8:6
Bramki dla Górnika:
Adam Fabiszak x2, Jan Weber x2, Norbert Wąchnicki x2, Remigiusz Górecki, Filip Bartczak
Skład Górnika: Marcel Muszyński, Gracjan Krysztofowicz – Jan Weber, Remigiusz Górecki, Filip Jakubowicz, Jakub Nowak, Jan Deleszkiewicz, Filip Bartczak, Oktawian Śledź, Aleksander Zieliński, Norbert Wąchnicki, Adam Fabiszak, Oliwier Olejniczak, Mateusz Borowski, Miłosz Andrzejczak

03.05.2021

A1 JUNIOR STARSZY
Polonia Leszno – GÓRNIK KONIN 4:2
Bramki dla Górnika:
Maksymilian Szymczak, Kacper Ficner
Skład Górnika: Jakub Matuszak – Adam Marciniak, Bartosz Głowacki (58′ Kacper Ficner), Marcel Bilski, Kacper Babacz, Marcel Woszczyński, Igor Wałęsa, Dawid Raczyński, Kacper Szurgot, Paweł Górniak (79′ Paweł Grzybowski), Maksymilian Szymczak

B2 JUNIOR MŁODSZY
GÓRNIK KONIN – Jarota Jarocin 6:1
Bramki dla Górnika:
Adam Krzos x4, Dawid Nowinowski, Szymon Jamrozik
Skład Górnika: Dawid Chochenzy – Adam Krzos, Wiktor Rojek, Mateusz Gajewski, Kamil Cybulski (82′ Alan Szyszyński), Radosław Skibiński (46′ Jakub Gołza), Dawid Nowinowski, Damian Głocki (65′ Norbert Szurgot), Szymon Jamrozik (75′ Maksymilian Olejnicki), Wiktor Kujawa (55′ Brajan Perliński), Jędrzej Chmura (55′ Szymon Posiłek)

C2 TRAMPKARZ MŁODSZY
GÓRNIK KONIN – Calisia Kalisz 0:7
Skład Górnika:
Borys Siwek – Jakub Wojciechowski, Bartosz Kleśta, Jędrzej Hańczewski, Gracjan Grabiński, Szymon Zawierucha, Antoni Woźniak, Szymon Beinek, Bartosz Bartczak, Bartosz Maćkowiak, Igor Kociszewski, Artur Kamiński, Adam Lewandowski, Franciszek Kasiorek, Cezary Nowaczyk, Hubert Natywo, Michał Ligocki, Oskar Kubacki