Podsumowanie weekendu w wykonaniu młodzieży

Kolejne ligowe spotkania rozegrały drużyny młodzieżowe Górnika Konin. Poniżej prezentujemy komplet uzyskanych wyników.

A1 JUNIOR STARSZY
KKS 1925 Kalisz – GÓRNIK KONIN 3:1
Bramka dla Górnika:
Kacper Babacz
Skład Górnika: Jakub Matuszak – Adam Marciniak (85′ Mikołaj Jakóbowski), Bartosz Głowacki (80′ Kacper Ficner), Marcel Bilski, Kacper Babacz, Marcel Woszczyński, Tomasz Słowiński, Dawid Raczyński, Kacper Szurgot (80′ Szymon Szofer), Paweł Górniak, Maksymilian Szymczak

B1 JUNIOR MŁODSZY
Jarota Jarocin – GÓRNIK KONIN 3:1
Bramka dla Górnika:
Brajan Perliński
Skład Górnika: Kacper Staszak (70′ Dawid Chochenzy) – Aleksander Wieroński, Igor Wałęsa (25′ Mateusz Gajewski, Brajan Perliński, Filip Krawiec, Szymon Jamrozik, Paweł Grzybowski, Szymon Szofer (46′ Dawid Nowinowski), Mikołaj Kowalski, Wiktor Kujawa, Jakub Jagodziński

B2 JUNIOR MŁODSZY
Victoria Ostrzeszów – GÓRNIK KONIN 1:2
Bramki dla Górnika:
Brajan Perliński x2
Skład Górnika: Jakub Radwański (46′ Dawid Chochenzy) – Brajan Perliński, Norbert Szurgot (46′ Wiktor Twardowski), Adam Krzos, Jakub Jagodziński, Mikołaj Kowalski, Mateusz Gajewski, Dawid Nowinowski, Damian Głocki, Szymon Jamrozik (70′ Jędrzej Chmura), Wiktor Kujawa

C1 TRAMPKARZ STARSZY
Górnik Kłodawa – GÓRNIK KONIN 0:3
Bramki dla Górnika:
Kacper Muszyński, Jakub Stamblewski, Jakub Domagalski
Skład Górnika: Miłosz Lewandowski, Jakub Wasiak – Bartosz Molenda, Wiktor Rojek, Jakub Stamblewski, Dominik Majewski, Igor Lewandowski, Kacper Kubiak, Kamil Filipiak, Nikodem Duczmal, Jakub Domagalski, Kaper Muszyński, Miłosz Juzala, Fabian Jezierski, Norbert Blim, Antoni Maciaszek, Miłosz Kubiak

C2 TRAMPKARZ MŁODSZY
GÓRNIK KONIN – AKF Poznań 2:2
Bramki dla Górnika:
Bartosz Bartczak, Bartosz Kleśta
Skład Górnika: Borys Siwek – Bartosz Kleśta, Jędrzej Hańczewski, Wiktor Szulmiński, Szymon Zawierucha, Antoni Woźniak, Adam Napruszewski, Szymon Beinek, Bartosz Bartczak, Bartosz Maćkowski, Igor Kociszewski, Kacper Szczap, Gracjan Grabiński, Cezary Nowaczyk, Nikodem Juszczak, Aleksander Marzol, Michał Ligocki, Oskar Kubacki

D1 MŁODZIK STARSZY
Polonia Leszno – GÓRNIK KONIN 3:8
Bramki dla Górnika:
Marcel Klima x3, Piotr Szumigalski x2, Wiktor Grabarek, Kryspin Skoczylas, Szymon Szewczyński
Skład Górnika: Hubert Danielewicz – Szymon Szewczyński, Marcel Klima, Kacper Lenart, Szymon Wasicki, Maksymilian Łęt, Olaf Kulczewski, Kryspin Skoczylas, Wojciech Jucyk, Wiktor Grabarek, Remigiusz Górski, Borys Cichos, Mateusz Woźniak, Mikołaj Kupczyk, Cezary Kieliszewski, Eryk Janczak, Igor Jagodziński, Piotr Szumigalski

D2 MŁODZIK MŁODSZY
Orlik Miłosław – GÓRNIK KONIN 0:2
Bramki dla Górnika:
Marcel Roszak, Wojciech Rosiak
Skład Górnika: Wojciech Spychała – Patryk Kasprzak, Eryk Samulczyk, Kornel Nijakowski, Milan Zbierski, Franciszek Weber, Marcel Roszak, Wojciech Preuss, Wojciech Rosiak, Marcel Łęt, Mateusz Jaroszewski, Maksym Grontman, Borys Zdulski, Bartosz Zawierucha, Oskar Pawlak, Mateusz Kwiręg, Krzysztof Kubacki, Nikodem Pawłowski

E1 ORLIK STARSZY
GÓRNIK KONIN I – AP Reissa Konin 6:6
Bramki dla Górnika:
Remigiusz Górecki, Filip Jakubowicz, Oliwier Olejczniczak, Norbert Wąchnicki, Filip Bartczak, trafienie samobójcze
Skład Górnika: Marcel Muszyński – Remigiusz Górecki, Filip Jakubowicz, Adam Fabiszak, Oliwier Olejniczak, Jan Deleszkiewicz, Filip Bartczak, Jan Weber, Aleksander Zieliński, Norbert Wąchnicki

E2 ORLIK MŁODSZY
GÓRNIK KONIN I – LPFA Konin 7:2
Bramki dla Górnika:
Aleksander Szulc x2, Filip Jankowski, Maksymilian Górecki, Marcel Prusak, Bruno Boroński, Wojciech Kurach
Skład Górnika: Wojciech Włoszkiewicz – Filip Jankowski, Maksymilian Górecki, Ignacy Ucinek, Aleksander Szulc, Maurycy Makowski, Kamil Kaczmarek, Wojciech Kurach, Fabian Stolarski, bruno Boroński, Marcel Prusak

GÓRNIK KONIN II – Orły Zagórów 15:5
Bramki dla Górnika: Igor Wojciechowski x5, Kasjan Skoczylas, x3, Wojciech Włoszkiewicz x2, Antoni Muzykiewicz, Aleksander Sakowski, Patryk Śledz, Antoni Popielec, Igor Grzywacz
Skład Górnika: Wojciech Włoszkiewicz – Igor Wojciechowski, Kasjan Skoczylas, Aleksander Sakowski, Patryk Śledzz, Kajetan Skoczylas, Igor Grzywacz, Antoni Muzykiewicz, Antoni Popielec