Podsumowanie weekendowego grania

Biało-niebieskie drużyny młodzieżowe mają za sobą kolejny weekend z ligowym graniem. Poniżej prezentujemy ich wyniki.

A1 JUNIOR STARSZY
GÓRNIK KONIN – Ostrovia Ostrów Wlkp 2:1
Bramki dla Górnika:
Brajan Perliński, Dawid Nowinowski
Skład Górnika: Szymon Klecha (46′ Kacper Staszak) – Igor Wałęsa, Szymon Szofer (85′ Jakub Jagodziński), Dawid Raczyński, Brajan Perliński, Adam Krzos (88′ Mikołaj Nowak), Filip Krawiec (60′ Dawid Nowinowski), Paweł Grzybowski, Paweł Górniak, Bartosz Głowacki (80′ Damian Glocki), Kacper Ficner (65′ Mateusz Gajewski)

B2 JUNIOR MŁODSZY
GÓRNIK KONIN – Jarota Jarocin 1:2
Bramka dla Górnika:
Jakub Domagalski
Skład Górnika: Adam Rogaliński – Jakub Stamblewski, Kacper Muszyński (81′ Antoni Maciaszek), Dominik Majewski, Norbert Szurgot, Nikodem Duczmal (15′ Kacper Kubiak), Jakub Domagalski, Bartosz Molenda (61′ Wiktor Klepacz), Stanisław Stankowiak, Oliwier Łomnicki (62′ Igor Lewandowski), Wiktor Czajkowski (73′ Szymon Jaworski)

C1 TRAMPKARZ STARSZY
Orły Zagórów – GÓRNIK KONIN 4:4
Bramki dla Górnika:
Rafał Iwiński x3, Igor Kociszewski
Skład Górnika: Adam Lewandowski – Antoni Woźniak, Gracjan Grabiński, Szymon Beinek, Jakub Wojciechowski, Igor Kociszewski, Rafał Iwiński, Szymon Zawierucha, Jędrzej Hańczewski, Adam Napruszewski, Oskar Kubacki, Kacper Szczap, Nikodem Juszczak, Cezary Nowaczyk, Artur Kamiński, Franciszek Kasiorek

C2 TRAMPKARZ MŁODSZY
GÓRNIK KONIN – SKP Słupca 15:0
Bramki dla Górnika:
Igor Jagodziński x2, Eryk Janczak x2, Olaf Kulczewski x2, Wiktor Kałecki x2, Kacper Lenart, Igor Gościak, Natan Liskowski, Marek Steczyński, Wiktor Grabarek, Piotr Szumigalski, Szymon Szewczyński
Skład Górnika: Marcel Kachelski, Hubert Danielewicz – Olaf Kulczewski, Igor Gościak, Remigiusz Górski, Cezary Kieliszewski, Wiktor Grabarek, Szymon Wasicki, Piotr Szumigalski, Natan Liskowski, Marek Steczyński, Kacper Lenart, Piotr Olejnik, Wiktor Kałecki, Szymon Kiciński, Eryk Janczak, Igor Jagodziński, Szymon Szewczyński, Wojciech Rosiak, Miłosz Knajp

D1 MŁODZIK STARSZY
Oranje Turek – GÓRNIK KONIN I 3:2
Bramki dla Górnika:
Patryk Kasprzak, Kryspin Skoczylas
Skład Górnika: Wojciech Spychała, Mateusz Jaroszewski – Franciszek Śmiechowski, Wojciech Preuss, Jakub Ramel, Oskar Pawlak, Krzysztof Kubacki, Marcel Roszak, Franciszek Walczak, Patryk Kasprzak, Krzysztof Banaś, Marcel Łęt, Kryspin Skoczylas, Dawid Witkowski, Denis Śniegowski, Milan Zbierski

Błękitni Psary Polskie – GÓRNIK KONIN II 4:2
Bramki dla Górnika:
Mateusz Kwiręg, Bartosz Kaźmierczak, Bartłomiej Szulmiński
Skład Górnika: Gracjan Krysztofowicz – Maksym Grontman, Mateusz Borowski, Bartosz Kaźmierczak, Antoni Barczyk, Mateusz Kwiręg, Kacper Grzelak, Eryk Samulczyk, Hubert Janowski, Igor Sawicki, Norbert Wąchnicki, Oktawian Śledź, Szymon Stranc, Bartłomiej Szulmiński, Filip Stryganek, Miłosz Pawłowski

D2 MŁODZIK MŁODSZY
GÓRNIK KONIN – AP Reissa Kępno 14:0
Bramki dla Górnika:
Jan Urbaniak x3, Mikołaj Bryl x2, Alan Kwieciński x2, Miłosz Andrzejczak x2, Filip Jakubowicz x2 Oliwier Olejniczak, Remigiusz Górecki
Skład Górnika: Marcel Muszyński – Jan Urbaniak, Aleksander Zieliński, Alan Kwieciński, Szymon Jagodziński, Filip Bartczak, Filip Jakubowicz, Adam Fabiszak, Mikołaj Bryl, Oliwier Olejniczak, Jakub Nowak, Jan Deleszkiewicz, Miłosz Andrzejczak