Podsumowanie sportowego weekendu

Coraz bliżej końca rozgrywek są drużyny młodzieżowe Górnika Konin. Poniżej prezentujemy ich wyniki w jednych z ostatnich meczów w rundzie jesiennej

B1 JUNIOR MŁODSZY
GÓRNIK KONIN – AT Krotoszyn 4:0
Bramki dla Górnika:
Jakub Domagalski x2, Szymon Cieślak, trafienie samobójcze
Skład Górnika: Adam Rogaliński – Jakub Stamblewski (80′ Jakub Kościański), Igor Lewandowski (46′ Dominik Majewski), Norbert Szurgot (55′ Szymon Szafrański), Wiktor Klepacz (46′ Stanisław Stankowiak), Jakub Domagalski, Bartosz Molenda (70′ Kamil Filipiak), Szymon Cieślak (65′ Antoni Maciaszek), Gracjan Szudzik (46′ Oliwier Łomnicki), Wiktor Rojek, Wiktor Czajkowski

C1 TRAMPKARZ STARSZY
GÓRNIK KONIN – SMS APR Ślesin 9:1
Bramki dla Górnika:
Adam Napruszewski x2, Rafał Iwiński x2, Igor Kociszewski, Jakub Wojciechowski, Oskar Kubacki, Szymon Beinek, Gracjan Grabiński
Skład Górnika: Piotr Olejnik – Kacper Szczap, Nikodem Juszczak, Antoni Woźniak, Gracjan Grabiński, Szymon Beinek, Jakub Wojciechowski, Igor Kociszewski, Rafał Iwiński, Adam Napruszewski, Oskar Kubacki, Michał Ligocki, Wiktor Szulmiński, Bartosz Kleśta, Szymon Zawierucha, Franciszek Kasiorek

C2 TRAMKARZ MŁODSZY
Olimpia Koło – GÓRNIK KONIN 0:3
Bramki dla Górnika:
Wiktor Kałecki, Szymon Szewczyński, Marcel Kachelski
Skład Górnika: Marcel Kachelski – Olaf Kulczewski, Remigiusz Górski, Cezary Kieliszewski, Wiktor Kałecki, Szymon Wasicki, Piotr Szumigalski, Natan Liskowski, Eryk Janczak, Szymon Szewczyński, Marek Steczyński, Kryspin Skoczylas, Wiktor Grabarek, Igor Jagodziński, Wojciech Rosiak, Miłosz Knajp

D1 MŁODZIK MŁODSZY
GÓRNIK KONIN I – SMS APR Ślesin 1:9
Bramka dla Górnika:
Wiktor Grabarek
Skład Górnika: Wojciech Spychała, Mateusz Jaroszewski – Franciszek Śmiechowski, Wojciech Preuss, Kryspin Skoczylas, Franciszek Weber, Dawid Witkowski, Franciszek Walczak, Patryk Kasprzak, Wiktor Grabarek, Eryk Samulczyk, Jakub Ramel, Natan Łomnicki, Mateusz Adamczyk, Marcel Roszak, Denis Śniegowski, Milan Zbierski, Antoni Barczyk

GÓRNIK KONIN II – Sparta Sklejka Orzechowo 2:4
Bramki dla Górnika:
Miłosz Andrzejczak, Igor Sawicki
Skład Górnika: Gracjan Krysztofowicz, Hubert Zawadzki – Kacper Liskowski, Oskar Pawlak, Maksym Grontman, Mateusz Borowski, Krzysztof Banaś, Kacper Grzelak, Miłosz Andrzejczak, Igor Sawicki, Norbert Wąchnicki, Borys Zdulski, Szymon Stranc, Marcel Łęt, Krzysztof Kubacki, Filip Stryganek

D2 MŁODZIK MŁODSZY
Polonia Leszno – GÓRNIK KONIN 5:1
Bramka dla Górnika:
Remigiusz Górecki
Skład Górnika: Marcel Muszyński – Jan Weber, Jakub Nowak, Alan Kwieciński, Szymon Jagodziński, Filip Bartczak, Filip Jakubowicz, Adam Fabiszak, Bartłomiej Szulmiński, Jan Urbaniak, Aleksander Zieliński, Remigiusz Górecki, Jan Deleszkiewicz, Mikołaj Bryl