Podsumowanie piłkarskiego weekendu

Bardzo udany weekend mają za sobą drużyny młodzieżowe Górnika Konin. Młodzi Górnikowcy odnieśli 6 zwycięstw oraz 2 remisy.

A1 JUNIOR STARSZY
GÓRNIK KONIN – Polonia Leszno 2:2
Bramki dla Górnika:
Brajan Perliński, Adam Krzos
Skład Górnika: Szymon Klecha (46′ Dawid Chochenzy) – Igor Wałęsa, Kacper Szurgot, Szymon Szofer, Dawid Raczyński, Brajan Perliński, Adam Krzos (90′ Damian Głocki), Filip Krawiec (55′ Dawid Nowinowski), Paweł Grzybowski (46′ Mateusz Gajewski), Paweł Górniak (46′ Bartosz Głowacki), Kacper Ficner (67′ Jakub Jagodziński)

B2 JUNIOR MŁODSZY
SKP Słupca – GÓRNIK KONIN 0:7
Bramki dla Górnika:
Dominik Majewski x2, Jakub Domagalski x2, Bartosz Molenda, Norbert Szurgot, Szymon Szafrański
Skład Górnika: Miłosz Lewandowski (46′ Adam Rogaliński) – Jakub Stamblewski, Kacper Muszyński (46′ Szymon Szafrański), Dominik Majewski (46′ Gracjan Szudzik), Norbert Szurgot (70′ Piotr Zieliński), Kacper Kubiak (70′ Szymon Cieślak), Jakub Domagalski, Bartosz Molenda (81′ Wiktor Klepacz), Stanisław Stankowski, Wiktor Rojek (60′ Igor Lewandowski), Oliwier Łomnicki

C1 TRAMPKARZ STARSZY
GÓRNIK KONIN – Orły Zagórów 3:0

C2 TRAMPKARZ MŁODSZY
SKP Słupca – GÓRNIK KONIN 1:9
Bramki dla Górnika:
Kacper Lenart x2, Eryk Janczak x2, Igor Gościak, Olaf Kulczewski, Wiktor Grabarek, Piotr Szumigalski, Natan Liskowski
Skład Górnika: Hubert Danielewicz – Olaf Kulczewski, Igor Gościak, Remigiusz Górski, Wiktor Kałecki, Szymon Wasicki, Piotr Szumigalski, Natan Liskowski, Eryk Janczak, Kacper Lenart, Marcel Kachelski, Borys Cichos, Cezary Kieliszewski, Kryspin Skoczylas, Jakub Łęgowski, Wiktor Grabarek, Igor Jagodziński, Marek Steczyński

D1 MŁODZIK STARSZY
GÓRNIK KONIN I – APR Oranje Turek 7:1
Bramki dla Górnika:
Eryk Samulczyk x3, Franciszek Weber, Jakub Ramel, Marcel Roszak, Denis Śniegowski
Skład Górnika: Wojciech Spychała – Franciszek Śmiechowski, Wojciech Preuss, Jakub Ramel, Mateusz Adamczyk, Franciszek Weber, Denis Śniegowski, Milan Zbierski, Antoni Barczyk, Eryk Samulczyk, Mateusz Jaroszewski, Oskar Pawlak, Marcel Roszak, Dawid Witkowski, Franciszek Walczak, Borys Zdulski

GÓRNIK KONIN II – Błękitni Psary Polskie 2:2
Bramki dla Górnika:
Mateusz Kwiręg, Natan Łomnicki
Skład Górnika: Gracjan Krysztofowicz – Maksym Grontman, Szymon Stranc, Bartosz Kaźmierczak, Krzysztof Kubacki, Mateusz Kwiręg, Kacper Grzelak, Filip Stryganek, Hubert Jankowski, Krzysztof Banaś, Bartosz Szulmiński, Natan Czajkowski

D2 MŁODZIK MŁODSZY
Ostrovia Ostrów – GÓRNIK KONIN 3:5
Bramki dla Górnika:
Remigiusz Górecki x2, Jan Weber x2, Jan Urbaniak
Skład Górnika: Marcel Muszyński – Jan Weber, Aleksander Zieliński, Alan Kwieciński, Szymon Jagodziński, Remigiusz Górecki, Filip Bartczak, Filip Jakubowicz, Adam Fabiszak, Norbert Wąchnicki, Jan Urbaniak, Oliwier Olejniczak, Mikołaj Bryl, Miłosz Andrzejczak

E1 ORLIK STARSZY
GKS Sompolno – GÓRNIK KONIN II 0:13
Bramki dla Górnika:
Aleksander Szulc x3, Igor Wojciechowski x2, Igor Zakrzewski x2, Maksymilian Górecki x2, Filip Jankowski x2, Antoni Popielec, Wojciech Kurach
Skład Górnika: Wojciech Włoszkiewicz – Patryk Śledź, Aleksander Szulc, Antoni Popielec, Wojciech Kurach, Ignacy Ucinek, Aleksander Sakowski, Fabian Stolarski, Marcel Prusak, Igor Zakrzewski, Igor Wojciechowski, Maksymilian Górecki, Filip Jankowski, Igor Grzywacz