Podsumowanie piłkarskiego weekendu

Kolejne spotkania ligowe mają za sobą drużyny młodzieżowe Górnika Konin. Poniżej komplet wyników:

A1 JUNIOR STARSZY
Marcinki Kępno – GÓRNIK KONIN 2:9
Bramki dla Górnika:
Dawid Nowinowski x4, Brajan Perliński, Bartosz Głowacki, Paweł Górniak, Szymon Szofer, Adam Krzos
Skład Górnika: Szymon Klecha (46′ Kacper Staszak) – Igor Wałęsa, Szymon Szofer, Brajan Perliński, Dawid Nowinowski, Adam Krzos, Filip Krawiec (78′ Mikołaj Nowak), Paweł Grzybowski, Paweł Górniak, Bartosz Głowacki (75′ Jakub Jagodziński), Kacper Ficner (60′ Damian Głocki)

B2 JUNIOR MŁODSZY
GÓRNIK KONIN – KKS Kalisz 2:1
Bramki dla Górnika:
Jakub Domagalski, Kacper Kubiak
Skład Górnika: Miłosz Lewandowski – Jakub Stamblewski (86′ Nikodem Duczmal), Kacper Muszyński (60′ Szymon Szafrański), Dominik Majewski, Norbert Szurgot (78′ Szymon Cieślak), Kacper Kubiak (87′ Igor Lewandowski), Jakub Domagalski, Bartosz Molenda (60′ Oliwier Łomnicki), Stanisław Stankowiak, Wiktor Rojek, Wiktor Czajkowski (46′ Kamil Filipiak)

C1 TRAMPKARZ STARSZY
GÓRNIK KONIN – Grom Malanów 6:0
Bramki dla Górnika:
Rafał Iwiński x5, Oskar Kubacki
Skład Górnika: Adam Lewandowski – Michał Ligocki, Antoni Woźniak, Gracjan Grabiński, Szymon Beinek, Jakub Wojciechowski, Igor Kociszewski, Artur Kamiński, Rafał Iwiński, Jędrzej Hańczewski, Oskar Kubacki, Kacper Szczap, Wiktor Szulmiński, Bartosz Kleśta, Szymon Zawierucha, Franciszek Kasiorek, Hubert Natywo, Adam Napruszewski

D1 MŁODZIK STARSZY
GÓRNIK KONIN I – Olimpia Koło I 1:1
Bramka dla Górnika:
Franciszek Weber
Skład Górnika: Mateusz Jaroszewski, Wojciech Spychała – Franciszek Śmiechowski, Wojciech Preuss, Jakub Ramel, Oskar Pawlak, Franciszek Weber, Denis Śniegowski, Wiktor Grabarek, Antoni Barczyk, Eryk Samulczyk, Krzysztof Kubacki, Marcel Roszak, Dawid Witkowski, Franciszek Walczak, Milan Zbierski, Patryk Kasprzak

GÓRNIK KONIN II – Płomień Nekla 4:6
Bramki dla Górnika:
Norbert Wąchnicki x2, Bartosz Kaźmierczak, Kacper Grzelak
Skład Górnika: Gracjan Krysztofowicz, Hubert Zawadzki – Maksym Grontman, Mateusz Borowski, Bartosz Kaźmierczak, Krzysztof Banaś, Krzysztof Kubacki, Kacper Grzelak, Natan Łomnicki, Hubert Janowski, Igor Sawicki, Norbert Wąchnicki, Marcel Łęt, Mateusz Kwiręg, Miłosz Pawłowski

D2 MŁODZIK MŁODSZY
AP Reissa Jarocin – GÓRNIK KONIN 7:2
Bramki dla Górnika:
Adam Fabiszak, Jan Weber
Skład Górnika: Marcel Muszyński – Alan Kwieciński, Szymon Jagodziński, Remigiusz Górecki, Filip Bartczak, Filip Jakubowicz, Adam Fabiszak, Mikołaj Bryl, Miłosz Andrzejczak, Jan Weber, Aleksander Zieliński, Jakub Nowak

E1 ORLIK STARSZY
GÓRNIK KONIN I – Zjednoczeni Rychwał 9:7
Bramki dla Górnika:
Marcel Prusak x5, Wojciech Kurach, Igor Wojciechowski, Kajetan Skoczylas, Aleksander Szulc
Skład Górnika: Wojciech Włoszkiewicz – Igor Wojciechowski, Aleksander Szulc, Kasjan Skoczylas, Marcel Prusak, Wojciech Kurach, Maksymilian Górecki, Igor Zakrzewski, Fabian Stolarski, Kajetan Skoczylas, Aleksander Sakowski, Antoni Popielec, Antoni Kuznowicz

GÓRNIK KONIN II – Warta Krzymów 23:0
Bramki dla Górnika: Marcel Prusak x6, Aleksander Szulc x4, Kasjan Skoczylas x3, Igor Wojciechowski x2, Wojceich Kurach x2, Igor Zakrzewski, Maksymilian Górecki, Kajetan Skoczylas, Antoni Popielec, Fabian Stolarski, Aleksander Sakowski
Skład Górnika: Wojciech Włoszkiewicz – Fabian Stolarski, Kajetan Skoczylas, Antoni Popielec, Kasjan Skoczylas, Aleksander Sakowski, Antoni Kuznowicz, Aleksander Szulc, Marcel Prusak, Wojciech Kurach, Igor Zakrzewski, Igor Wojciechowski, Maksymilian Górecki, Igor Grzywacz