Podsumowanie ligowego weekendu

Kolejny weekend to kolejne mecze ligowe drużyn młodzieżowych Górnika Konin. Dla drużyny Juniora Starszego był to ostatni mecz tej jesieni. Poniżej prezentujemy ich wyniki.

A1 JUNIOR STARSZY
GÓRNIK KONIN – Sparta Konin 6:0
Bramki dla Górnika:
Filip Krawiec x2, Bartosz Głowacki, Brajan Perliński, Kacper Babacz, Adam Krzos
Skład Górnika: Dawid Chochenzy (46′ Szymon Klecha) – Dawid Raczyński (75′ Mikołaj Nowak), Brajan Perliński, Adam Krzos, Filip Krawiec, Paweł Grzybowski, Paweł Górniak, Bartosz Głowacki, Damian Głocki (65′ Jakub Jagodziński), Mateusz Gajewski (60′ Dawid Nowinowski), Kacper Babacz (80′ Kacper Staszak)

B2 JUNIOR MŁODSZY
STAL PLESZEW – GÓRNIK KONIN 1:19
Bramki dla Górnika:
Szymon Cieślak x5, Antoni Maciaszek x3, Jakub Domagalski x3, Szymon Szafrański x2, Norbert Szurgot x2, Wiktor Czajkowski, Gracjan Szudzik, Oliwier Łomnicki, Bartosz Molenda
Skład Górnika: Adam Rogaliński (46′ Miłosz Lewandowski) – Jakub Stamblewski (46′ Szymon Szafrański), Igor Lewandowski, Antoni Maciaszek, Wiktor Klepacz (61′ Norbert Szurgot), Jakub Domagalski (46′ Stanisław Stankowiak), Bartosz Molenda, Szymon Cieślak (61′ Oliwier Łomnicki), Gracjan Szudzik (81′ Jakub Kościański), Wiktor Rojek, Wiktor Czajkowski

C1 TRAMPKARZ STARSZY
Grom Malanow – GÓRNIK KONIN 2:7
Bramki dla Górnika:
Oskar Kubacki x2, Rafał Iwiński x2, Szymon Beinek, Bartosz Kleśta, trafienie samobójcze
Skład Górnika: Adam Lewandowski – Kacper Szczap, Michał Ligocki, Nikodem Juszczak, Antoni Woźniak, Gracjan Grabiński, Szymon Beinek, Igor Kociszewski, Rafał Iwiński, Adam Napruszewski, Oskar Kubacki, Wiktor Szulmiński, Bartosz Kleśta, Artur Kamiński, Szymon Zawierucha

D1 MŁODZIK STARSZY
Olimpia Koło – GÓRNIK KONIN I 0:5
Bramki dla Górnika:
Eryk Samulczyk x2, Kryspin Skoczylas, Franciszek Walczak, Franciszek Weber
Skład Górnika: Wojciech Spychała – Franciszek Śmiechowski, Jakub Ramel, Kryspin Skoczylas, Franciszek Weber, Dawid Witkowski, Franciszek Walczak, Patryk Kasprzak, Wiktor Grabarek, Eryk Samulczyk, Wojciech Preuss, Oskar Pawlak, Natan Łomnicki, Mateusz Adamczyk, Marcel Roszak, Denis Śniegowski, Milan Zbierski

Płomień Nekla – GÓRNIK KONIN II 9:1
Bramka dla Górnika:
Maksym Grontman
Skład Górnika: Gracjan Krysztofowicz – Aleksander Zieliński, Igor Sawicki, Maksym Grontman, Borys Zdulski, Szymon Stranc, Bartosz Kaźmierczak, Kacper Grzelak, Miłosz Pawłowski, Marcel Łęt, Krzysztof Banaś, Krzysztof Kubacki, Filip Stryganek, Hubert Janowski

D2 MŁODZIK MŁODSZY
SMS APR Ślesin – GÓRNIK KONIN 4:0
Skład Górnika:
Marcel Muszyński, Hubert Zawadzki – Oliwier Olejniczak, Jakub Nowak, Alan Kwieciński, Szymon Jagodziński, Filip Bartczak, Filip Jakubowicz, Adam Fabiszak, Bartłomiej Szulmiński, Jan Weber, Remigiusz Górecki, Jan Deleszkiewicz, Mikołaj Bryl, Miłosz Andrzejczak