Młodzież ze zmiennym szczęściem

Kolejną serię gier mają za sobą drużyny młodzieżowe Górnika Konin. Poniżej prezentujemy ich wyniki.

A1 JUNIOR STARSZY
Marcinki Kępno – GÓRNIK KONIN 4:0
Skład Górnika:
Szymon Klecha (46′ Jakub Matuszak) – Adam Marciniak, Bartosz Głowacki, Kacper Ficner, Jakub Kwiatkowski (55′ Mikołaj Jakóbowski), Kacper Babacz, Dawid Raczyński, Kacper Szurgot, Szymon Szofer, Paweł Górniak (76′ Aleksander Wieroński), Maksymilian Szymczak

B1 JUNIOR MŁODSZY
Obra Kościan – GÓRNIK KONIN 1:0
Skład Górnika:
Kacper Staszak (65′ Dawid Chochenzy) – Radosław Skibiński (32′ Norbert Szurgot), Brajan Perliński, Adam Krzos, Filip Krawiec (70′ Dawid Nowinowski), Damian Głocki, Szymon Jamrozik (70′ Maksymilian Olejnicki), Paweł Grzybowski, Jakub Gołza, Jakub Jagodziński (70′ Kamil Cybulski), Mateusz Gajewski

B2 JUNIOR MŁODSZY
Centra Ostrów Wlkp. – GÓRNIK KONIN 0:8
Bramki dla Górnika:
Dawid Nowinowski x3, Adam Krzos x2, Brajan Perliński, Szymon Posiłek, Jędrzej Chmura
Skład Górnika: Dawid Chochenzy (46′ Jakub Radwański) – Alan Szyszyński, Szymon Posiłek, Brajan Perliński (46′ Norbert Szurgot), Jakub Gołza (46′ Adam Krzos), Mateusz Gajewski (46′ Jakub Jagodziński), Kamil Cybulski (46′ Radosław Skibiński), Dawid Nowinowski (46′ Damian Głocki), Wiktor Kujawa, Jędrzej Chmura, Maksymilian Olejnicki (46′ Szymon Jamrozik)

C1 TRAMPKARZ STARSZY
AP Nowe Skalmierzyce – GÓRNIK KONIN 1:2
Bramki dla Górnika:
Jakub Domagalski, Kamil Filipiak
Skład Górnika: Miłosz Lewandowski, Jakub Wasiak – Bartosz Molenda, Wiktor Rojek, Jakub Stamblewski, Kacper Kubiak, Miłosz Kubiak, Kamil Filipiak, Nikodem Duczmal, Jakub Domagalski, Kacper Muszyński, Hubert Gradecki, Filip Kobyliński, Norbert Blim, Jordan Bilski, Dominik Majewski, Antoni Maciaszek, Igor Lewandowski

C2 TRAMPKARZ MŁODSZY
Polonia Leszno – GÓRNIK KONIN 1:6
Bramki dla Górnika:
Bartosz Bartczak x5, Wiktor Szulmiński
Skład Górnika: Borys Siwek – Jakub Wojciechowski, Jędrzej Hańczewski, Wiktor Szulmiński, Szymon Zawierucha, Antoni Woźniak, Szymon Beinek, Bartosz Bartczak, Bartosz Maćkowiak, Oskar Kubacki, Igor Kociszewski, Bartosz Kleśta, Kacer Szczap, Gracjan Grabiński, Cezary Nowaczyk, Nikodem Juszczak, Aleksnader Marzol, Michał Ligocki

D1 MŁODZIK STARSZY
Stal Pleszew – GÓRNIK KONIN 3:0
Skład Górnika:
Hubert Danielewicz – Szymon Szewczyński, Kacper Lenart, Szymon Wasicki, Olaf Kulczewski, Wiktor Grabarek, Remigiusz Górski, Cezary Kieliszewski, Eryk Janczak, Marcel Klima, Maksymilian Łęt, Borys Cichos, Kryspin Skoczylas, Mikołaj Kupczyk, Kamil Kmieć, Wojciech Jucyk, Igor Jagodziński, Piotr Szumigalski

D2 MŁODZIK MŁODSZY
GÓRNIK KONIN – Orlik Miłosław 3:2
Bramki dla Górnika:
Eryk Samulczyk x2, Marcel Roszak
Skład Górnika: Wojciech Spychała – Franciszek Walczak, Eryk Samulczyk, Kornel Nijakowski, Borys Zdulski, Milan Zbierski, Franciszek Weber, Marcel Roszak, Wojciech Rosiak, Patryk Kasprzak, Marcel Łęt, Mateusz Jaroszewski, Maksym Grontman, Bartosz Zawierucha, Oskar Pawlak, Krzysztof Kubacki, Nikodem Pawłowski, Wojciech Preuss

E1 ORLIK STARSZY
Olimpia Koło – GÓRNIK KONIN I 4:11
Bramki dla Górnika:
Adam Fabiszak x2, Remigiusz Górecki x2, Jan Deleszkiewicz x2, Miłosz Andrzejczak x2, Oliwier Olejniczak, Jakub Nowak, Filip Jakubowicz
Skład Górnika: Gracjan Krysztofowicz – Remigiusz Górecki, Filip Jakubowicz, Adam Fabiszak, Jan Deleszkiewicz, Filip Bartczak, Miłosz Andrzejczak, Oliwier Olejniczak, Jakub Nowak

E2 ORLIK MŁODSZY
GÓRNIK KONIN I – Olimpia Koło 2:8
Bramki dla Górnika:
Igor Wojciechowski, Kamil Kaczmarek
Skład Górnika: Wojciech Włoszkiewicz – Filip Jankowski, Igor Wojciechowski, Wojciech Kurch, Maksymilian Górecki, Kamil Kaczmarek, Bruno Boroński, Ignacy Ucinek, Fabian Stolarski, Maurycy Makowski, Marcel Prusak

LKS Ślesin – GÓRNIK KONIN II 2:7
Bramki dla Górnika:
Marcel Prusak x2, Igor Zakrzewski x2, Wojciech Kurach, Borys Krawczyk, Kamil Kaczmarek
Skład Górnika: Wojciech Włoszkiewicz – Kamil Kaczmarek, Igor Zakrzewski, Aleksander Sakowski, Wojciech Kurach, Patryk Śledź, Marcel Prusak, Antoni Popielec, Borys Krawczyk, Antoni Chwaciński