Młodzież wróciła do rozgrywek

Po przerwie spowodowaną pandemią koronawirusa do rozgrywek wróciły zespoły młodzieżowe Górnika Konin. Dla części drużyn były to pierwsze spotkania ligowe w tym roku. Poniżej przedstawiamy komplet wyników.

JUNIOR STARSZY
Odolanovia Odolanów – GÓRNIK KONIN 2:3
Bramki dla Górnika:
Kacper Babacz, Bartosz Głowacki, Dawid Raczyński
Skład Górnika: Jakub Matuszak – Adam Marciniak, Bartosz Głowacki, Kacper Ficner (89′ Aleksander Wieroński), Jakub Kwiatkowski (70′ Paweł Grzybowski), Kacper Babacz (20′ Gracjan Pakulski), Igor Wałęsa, Dawid Raczyński, Kacper Szurgot, Szymon Szofer, Paweł Górniak

TRAMPKARZ STARSZY
GÓRNIK KONIN – Oranje Konin 3:0 WALKOWER

TRAMPKARZ MŁODSZY
GÓRNIK KONIN – AP Reissa Jarocin 2:3
Bramki dla Górnika:
Bartosz Kleśta, Oskar Kubacki
Skład Górnika: Borys Siwek – Bartosz Kleśta, Jakub Wojciechowski, Jędrzej Hańczewski, Szymon Zawierucha, Antoni Woźniak, Adam Napruszewski, Szymon Beinek, Bartosz Bartczak, Nikodem Juszczak, Igor Kociszewski, Kacper Szczap, Adam Lewandowski, Franciszek Kasiorek, Gracjan Grabiński, Cezary Nowaczyk, Bartosz Maćkowski, Oskar Kubacki

MŁODZIK STARSZY
KKS Kalisz – GÓRNIK KONIN 5:2
Bramki dla Górnika:
Eryk Janczak x2
Skład Górnika: Hubert Danielewicz – Szymon Szewczyński, Kaper Lenart, Szymon Wsicki, Maksymilian Łęt, Olaf Kuczewski, Wiktor Grabarek, Remigiusz Górski, Eryk Janczak, Borys Cichos, Mateusz Woźniak, Kryspin Skoczylas, Mikołaj Kupczyk, Kamil Kmieć, Cezary Kieliszewski, Igor Jagodziński, Piotr Szumiglas

ORLIK STARSZY
GÓRNIK KONIN I – LKS Ślesin 3:8
Bramki dla Górnika:
Filip Jakubowicz, Aleksander Zieliński, Remigiusz Górecki
Skład Górnika: Marcel Muszyński – Jan Weber, Remigiusz Górecki, Filip Jakubowicz, Jakub Nowak, Jan Deleszkiewicz, Filip Bartczak, Aleksander Zieliński, Oliwier Olejniczak, Miłosz Andrzejczak

Oranje Konin – GÓRNIK KONIN II 3:6
Skład Górnika:
Gracjan Krysztofowicz – Mateusz Borowski, Adam Fabiszak, Kacper Grzelak, Amadeusz Pawłowski, Bartosz Kaźmierczak, Oktawian Śledź, Szymon Stranc, Igor Sawicki

ORLIK MŁODSZY
GÓRNIK KONIN I – SKP Słupca 11:3
Bramki dla Górnika:
Bruno Boroński,x2, Ignacy Ucinek x2, Fabian Stolarski x2, Igor Wojciechowski, Filip Jankowski, Wojciech Kurach, Aleksander Szulc, Igor Zakrzewski
Skład Górnika: Wojciech Włoszkiewicz – Igor Wojciechowski, Wojciech Kurach, Ignacy Ucinek, Aleksander Szulc, Kamil Kaczmarek, Bruno Boroński, Igor Zakrzewski, Filip Jankowski, Fabian Stolarski, Maurycy Makowski

GÓRNIK KONIN II – Polanin Strzałkowo 18:2
Bramki dla Górnika:
Igor Zakrzewski x4, Aleksander Szulc x4, Marcel Prusak x3, Maurycy Makowski x3, Igor Grzywacz x2, Antoni Popielec, Antoni Jakubowski
Skład Górnika: Wojciech Włoszkiewicz – Igor Zakrzewski, Maurycy Makowski, Patryk Śledź, Aleksander Szulc, Igor Grzywacz, Marcel Prusak, Antoni Jakubowski, Aleksander Sakowski, Antoni Popielec, Borys Krawczyk