Kolejny udany weekend młodzieży

Kolejny udany weekend w rozgrywkach ligowych mają za sobą drużyny młodzieżowe Górnika Konin. Zdecydowana większość wygrała swoje spotkania. Poniżej prezentujemy komplet wyników.

A1 JUNIOR STARSZY
GÓRNIK KONIN – Jarota Jarocin 6:0
Bramki dla Górnika:
Tomasz Słowiński x2, Maksymilian Szymczak x2, Bartosz Głowacki, Szymon Szofer
Skład Górnika: Jakub Matuszak (70′ Szymon Klecha) – Adam Marciniak, Bartosz Głowacki, Marcel Bilski, Kacper Babacz, Tomasz Słowiński, Dawid Raczyński, Mikołaj Jakóbowski (60′ Mateusz Przybyła), Kacper Szurgot (46′ Szymon Szofer), Wojciech Mucha, Maksymilian Szymczak

B1 JUNIOR MŁODSZY
GÓRNIK KONIN – Tur Turek 1:1
Bramka dla Górnika:
Szymon Jamrozik
Skład Górnika: Szymon Klecha, Kacper Staszak – Aleksander Wieroński, Kacper Szurgot, Brajan Perliński, Filip Krawiec, Paweł Górnika, Szymon Jamrozik, Paweł Grzybowski, Kacper Ficner, Szymon Szofer, Mikołaj Kowalski, Adam Krzos, Damian Głocki, Kamil Cybulski, Jakub Gołza, Jakub Jagodziński

B2 JUNIOR MŁODSZY
GÓRNIK KONIN – Sokół Kleczew 3:0
Bramki dla Górnika:
Adam Krzos, Kamil Cybulski, Brajan Perliński
Skład Górnika: Dawid Chochenzy (46′ Jakub Radwański) – Szymon Posiłek, Brajan Perliński, Adam Krzos, Jakub Jagodziński, Jakub Gołza (46′ Wiktor Twardowski), Mateusz Gajewski, Kamil Cybulski (46′ Jędrzej Chmura), Dawid Nowinowski (70′ Maksymilian Olejnicki), Dawid Głocki (60′ Norbert Szurgot), Wiktor Kujawa

C1 TRAMPKARZ STARSZY
Ostrovia Ostrów Wlkp. – GÓRNIK KONIN 1:7
Bramki dla Górnika:
Kacper Kubiak x5, Hubert Gradecki, Dominik Majewski
Skład Górnika: Miłosz Lewandowski, Jordan Bilski – Bartosz Molenda, Wiktor Rojek, Jakub Stamblewski, Dominik Majewski, Igor Lewandowski, Kacper Kubiak, Kamil Filipiak, Nikodem Duczmal, Kacper Muszyński, Hubert Gradecki, Miłosz Juzala, Fabian Jezierski, Norbert Blim, Antoni Maciaszek

C2 TRAMPKARZ MŁODSZY
Victoria Września – GÓRNIK KONIN 4:0
Skład Górnika:
Borys Siwek, Adam Lewandowski – Bartosz Kleśta, Jakub Wojciechowski, Jędrzej Hańczewski, Wiktor Szulmiński, Szymon Zawierucha, Antoni Woźniak, Szymon Beinek, Bartosz Bartczak, Bartosz Maćkowski, Igor Kociszewski, Artur Kamiński, Franciszek Kasiorek, Gracjan Grabiński, Cezary Nowaczyk, Nikodem Juszczak, Michał Ligocki

D1 MŁODZIK STARSZY
GÓRNIK KONIN – LKS Ślesin 3:0
WALKOWER

D2 MŁODZIK MŁODSZY
GÓRNIK KONIN – SKP Słupca 6:0
Bramki dla Górnika:
Wojciech Rosiak x2, Marcel Roszak, Wiktor Grabarek, Kornel Nijakowski, Franciszek Śmiechowski
Skład Górnika: Wojciech Spychała, Mateusz Jaroszewski – Eryk Samulczyk, Kornel Nijakowski, Borys Zdulski, Franciszek Weber, Wiktor Grabarek, Marcel Roszak, Wojciech Preuss, Wojciech Rosiak, Patryk Kasprzak, Franciszek Śmiechowski, Bartosz Zawierucha, Oskar Pawlak, Mateusz Kwiręg, Oskar Juzala, Kryspin Skoczylas

E1 ORLIK STARSZY
LKS Ślesin – GÓRNIK KONIN I 18:3
Bramki dla Górnika:
Miłosz Andrzejczak x2, Jan Weber
Skład Górnika: Marcel Muszyński – Jan Weber, Aleksander Zieliński, Filip Jakubowicz, Jan Deleszkiewicz, Filip Bartczak, Miłosz Andrzejczak, Norbert Wąchnicki, Jakub Nowak

LPFA Władysławów – GÓRNIK KONIN II 3:7
Bramki dla Górnika:
Adam Fabiszak x4, Filip Stryganek, Bartosz Kaźmierczak, Remigiusz Górecki
Skład Górnika: Gracjan Krysztofowicz – Szymon Stranc, Kacper Grzelak, Remigiusz Górecki, Mateusz Borowski, Bartosz Kaźmierczak, Adam Fabiszak, Filip Stryganek, Hubert Janowski

E2 ORLIK MŁODSZY
SKP Słupca – GÓRNIK KONIN 2:8
Bramki dla Górnika:
Aleksander Szulc x2, Bruno Boroński x2, Igor Wojciechowski x2, Wojciech Kurach, Kamil Kaczmarek
Skład Górnika: Wojciech Włoszkiewicz – Filip Jankowski, Maksymilian Górecki, Ignacy Ucinek, Aleksander Szulc, Maurycy Makowski, Kamil Kaczmarek, Igor Wojciechowski, Wojciech Kurach, Fabian Stolarski, Bruno Boroński