Kolejne spotkania biało-niebieskiej młodzieży

Kolejne spotkania ligowe mają za sobą drużyny młodzieżowe Górnika Konin. Poniżej przedstawiamy komplet wyników.

A1 JUNIOR STARSZY
Luboński Luboń – GÓRNIK KONIN 5:1
Skład Górnika:
Kacper Staszak – Mateusz Przybyła, Igor Czerwiński, Adam Marciniak, Jakub Naworcki, Bartosz Głowacki, Mikołaj Modrzejewski, Mikołaj Jakóbowski, Jan Wertlewski, Fabian Sieradzki, Dawid Raczyński

B1 JUNIOR MŁODSZY
Tur Turek – GÓRNIK KONIN 1:1
Bramka dla Górnika:
Jakub Kwiatkowski
Skład Górnika: Szymon Klecha – Aleksander Wieroński, Igor Wałęsa, Paweł Górniak, Brajan Perliński, Stanisław Januszek, Szymon Szofer, Kacper Szurgot, Adam Gaca (46′ Jakub Kwiatkowski), Kacper Ficner, Kacper Babacz

B2 JUNIOR MŁODSZY
GÓRNIK KONIN – Victoria Ostrzeszów 6:1
Bramki dla Górnika:
Szymon Jamrozik x2, Adam Krzos, Dawid Nowinowski, Maksymilian Kaczmarek, Radosław Skibiński
Skład Górnika: Dawid Chochenzy (45′ Jakub Radwański) – Mikołaj Kowalski, Jakub Jagodziński, Damian Głocki, Mateusz Gajewski (65′ Wiktor Kujawa), Szymon Jamrozik, Brajan Perliński (44′ Radosław Skibiński), Wiktor Twardowski (80′ Filip Kasprzak), Adam Krzos (75′ Alan Szyszyński), Dawid Nowinowski (85′ Krystian Pawłowski), Maksymilian Kaczmarek (55′ Szymon Posiłek)

C1 TRAMPKARZ STARSZY
Polonia Leszno – GÓRNIK KONIN 0:4
Bramki dla Górnika:
Kamil Filipiak, Norbert Szurgot, Dominik Majewski, Norbert Blim
Skład Górnika: Miłosz Lewandowski, Maksymilian Maliński – Kamil Filipiak, Hubert Gradecki, Wiktor Rojek, Norbert Szurgot, Nikodem Duczmal, Kacper Kubiak, Piotr Kurach, Dominik Majewski, Jakub Domagalski, Bartosz Molenda, Miłosz Kubiak, Miłosz Juzala, Jakub Stamblewski, Norbert Blim, Antoni Maciaszek, Fabian Jezierski

D1 MŁODZIK STARSZY
GÓRNIK KONIN – Polonia Leszno 0:2
Skład Górnika:
Hubert Danielewicz – Olaf Kulczewski, Antoni Woźniak, Wiktor Grabarek, Remigiusz Górski, Kacper Lenart, Szymon Szewczyński, Maksymilian Łęt, Eryk Janczak, Kamil Kmieć, Kryspin Skoczylas, Marcel Roszak, Wojciech Jucyk, Mikołaj Kupczyk, Igor Jagodziński

D2 MŁODZIK MŁODSZY
SKP Słupca – Górnik Konin 3:3
Bramki dla Górnika:
Eryk Samulczyk, Oskar Juzala, Franciszek Weber
Skład Górnika: Wojciech Spychała, Mateusz Jaroszewski – Oskar Pawlak, Borys Zdulski, Franciszek Walczak, Franciszek Weber, Franciszek Śmiechowski, Eryk Samulczyk, Kornel Nijakowski, Milan Zbierski, Marcel Łęt, Bartosz Zawierucha, Mateusz Kwiręg, Maksym Grontman, Krzysztof Kubacki, Patryk Kasprzak, Oskar Juzala, Nikodem Pawłowski

E1 ORLIK STARSZY
GÓRNIK KONIN I – LKS Ślesin II 10:4
Bramki dla Górnika:
Adam Fabiszak x3, Jan Weber x2, Filip Jakubowicz x2, Aleksander Zieliński, Filip Bartczak, Remigiusz Górski
Skład Górnika: Marcel Muszyński – Adam Fabiszak, Jakub Nowak, Aleksander Zieliński, Filip Jakubowicz, Filip Bartczak, Remigiusz Górecki, Jan Weber, Oliwier Olejniczak

Piast Grodziec – GÓRNIK KONIN II 4:4
Bramki dla Górnika:
Gracjan Krysztofowicz x2, Igor Sawicki, Filip Stryganek
Skład Górnika: Marcel Dominiak – Mateusz Borowski, Hubert Janowski, Bartosz Kaźmierczak, Igor Sawicki, Filip Stryganek, Gracjan Krysztofowicz, Oiwier Olejniczak

E2 ORLIK MŁODSZY
LPFA Konin – GÓRNIK KONIN I 0:13
Bramki dla Górnika:
Fabian Stolarski x3, Igor Wojciechowski x2, Maksymilian Górski x2, Kamil Kaczmarek x2, Aleksander Szulc, Filip Jankowski, Wojciech Kurach, Bruno Boroński
Skład Górnika: Aleksander Szulc, Wojciech Włoszkiewicz – Kamil Kaczmarek, Wiktor Kołodziejczak, Filip Jankowski, Kasjan Skoczylas, Maksymilian Górecki, Igor Wojciechowski, Wojciech Kurach, Fabian Stolarski, Bruno Boroński