Zmienne szczęście biało-niebieskich

Ze zmiennym szczęściem radzili sobie w weekend drużyny młodzieżowe Górnika Konin. Poniżej prezentujemy komplet wyników wszystkich rozegranych spotkań.

A1 JUNIOR STARSZY
GÓRNIK KONIN – Odolanovia Odolanów 1:2
Bramka dla Górnika:
Fabian Sieradzki
Skład Górnika: Jakub Matuszak – Igor Czerwiński, Jakub Pluciński, Adam Marciniak, Jakub Nawrocki, Mateusz Przybyła, Bartosz Głowacki (65′ Kamil Patrzykąt), Mikołaj Jakóbowskski, Jan Wertlewski, Fabian Sieradzki, Mikołaj Modrzejewski

B1 JUNIOR STARSZY
GÓRNIK KONIN – Obra Kościan 6:3
Bramki dla Górnika:
Igor Wałęsa, Paweł Grzybowski, Kacper Szurgot, Kacper Babacz, Damian Głocki, trafienie samobójcze
Skład Górnika: Szymon Klecha (85′ Dawid Chochenzy) – Aleksander Wieroński, Igor Wałęsa, Paweł Górniak (30′ Adam Krzos), Paweł Grzybowski (60′ Szymon Jamrozik), Brajan Perliński, Szymon Szofer, Kacper Szurgot, Kacper Ficner (67′ Filip Krawiec), Dawid Raczyński, Kacper Babacz (82′ Damian Głocki)

C1 TRAMPKARZ STARSZY
GÓRNIK KONIN – Górnik Kłodawa 4:2
Bramki dla Górnika:
Dominik Majewski x2, Kamil Filipiak, Norbert Szurgot
Skład Górnika: Miłosz Lewandowski, Jakub Wasiak, Maksymilian Maliński – Kamil Filipiak, Hubert Gradecki, Wiktor Rojek, Norbert Szurgot, Nikodem Duczmal, Kacper Kubiak, Piotr Kurach, Dominik Majewski, Jakub Domagalski, Bartosz Molenda, Kacper Muszyński, Igor Lewandowski, Jakub Stamblewski, Norbert Blim, Antoni Maciaszek

C2 TRAMPKARZ MŁODSZY
AP Reissa Jarocin – GÓRNIK KONIN 5:1
Bramka dla Górnika
: Bartosz Bartczak
Skład Górnika: Borys Siwek – Jędrzej Hańczewski, Szymon Zawierucha, Emirhan Dzhemaydin, Gracjan Grabiński, Bartosz Kleśta, Cezary Nowaczyk, Antoni Woźniak, Bartosz Bartczak, Szymon Beinek, Adam Napruszewski, Wiktor Substelny, Artur Kamiński, Mateusz Nijakowski, Kacper Szczap, Franciszek Kasiorek, Wiktor Szulmiński

D1 MŁODZIK STARSZY
Rawia Rawicz – GÓRNIK KONIN 7:2
Bramki dla Górnika:
Szymon Szewczyński x2
Skład Górnika: Hubert Danielewicz, Mateusz Woźniak – Olaf Kulczewski, Szymon Wasicki, Kamil Kmieć, Kacper Lenart, Szymon Szewczyński, Cezary Kieliszewski, Maksymilian Łęt, Eryk Janczak, Marcel Roszak, Mikołaj Kupczyk, Igor Jagodziński, Wojciech Jucyk

D2 MŁODZIK MŁODSZY
Górnik Kłodawa – GÓRNIK KONIN 4:0
Skład Górnika:
Mateusz Jaroszewski, Wojciech Spychała – Oskar Pawlak, Bartosz Zawierucha, Franciszek Weber, Franciszek Śmiechowski, Kornel Nijakowski, Oskar Juzala, Patryk Kasprzak, Milan Zbierski, Borys Zdulski, Franciszek Walczak, Marcel Łęt, Eryk Samulczyk, Mateusz Kwiręg, Krzysztof Kubacki

E1 ORLIK STARSZY
SKP Słupca – GÓRNIK KONIN I 7:10
Bramki dla Górnika:
Jan Weber x3, Adam Fabiszak x2, Jan Deleszkiewicz x2, Filip Jakubowicz, Oliwier Olejniczak, Aleksander Zieliński
Skład Górnika: Gracjan Krysztofowicz – Adam Fabiszak, Jan Deleszkiewicz, Filip Jakubowicz, Filip Bartczak, Remigiusz Górecki, Jakub Nowak, Jan Weber, Oliwier Olejniczak, Aleksander Zieliński

GÓRNIK KONIN II – Ole Polonia Golina 7:6
Bramki dla Górnika:
Norbert Wąchnicki x3, Aleks Budziak x2, Szymon Stranc, Igor Sawicki
Skład Górnika: Marcel Muszyński – Mateusz Borowski, Aleks Budziak, Hubert Jankowski, Kacper Grzelak, Adrian Stasiński, Szymon Stranc, Norbert Wąchnicki, Amadeusz Pawłowski, Igor Sawicki, Filip Stryganek

E2 ORLIK MŁODSZY
GÓRNIK KONIN I – LKS Ślesin 4:7
Bramki dla Górnika:
Filip Jankowski x2, Bruno Boroński, FIlip Stolarski
Skład Górnika: Aleksander Szulc, Wojciech Włoszkiewicz – Kamil Kaczmarek, Wiktor Kołodziejczak, Filip Jankowski, Bruno Boroński, Maksymilian Górecki, Igor Wojciechowski, Wojciech Kurach, Maurycy Makowski, Fabian Stolarski, Kasjan Skoczylas

ZKS Zagórów – GÓRNIK KONIN II 5:12
Bramki dla Górnika:
Wojciech Kurach x6, Fabian Stolarski x3, Maurycy Makowski x2, Igor Zakrzewski
Skład Górnika: Wojciech Włoszkiewicz – Wojciech Kurach, Patryk Śledź, Maurycy Makowski, Fabian Stolarski, Ignacy Ucinek, Kajetan Skoczylas, Igor Zakrzewski, Konstanty Wojciński, Antoni Popielec