Grają dalej z Górnikiem!

Zarząd Klubu Sportowego Górnik Konin składa serdeczne podziękowania naszym sponsorom, partnerom oraz wszystkim darczyńcom za bezinteresowną pomoc i życzliwość, które w szczególny sposób przyczyniły się do realizacji planów oraz wspomogły działalność naszego klubu.

Miasto Konin to główny sponsor Górnika Konin, dla którego realizowane są cele statutowe naszego klubu w postaci szkolenia dzieci i młodzieży oraz reprezentowanie i promocja miasta w kraju.

Arex to firma specjalizująca się w wykonywaniu dużych obiektów budowlanych. Zajmuje się głównie wykończeniem elewacji szklanych, aluminiowych oraz kamiennych. Swoje inwestycje realizuje w takich krajach jak Niemcy, Belgia czy Holandia.

Armatura Kozłowski działa na rynku nieprzerwanie od 1990 roku. Jest to sieć hurtowni zapewniającą sprzedaż w zakresie materiałów do instalacji grzewczych, sanitarnych, klimatyzacyjnych oraz wykorzystujących alternatywne źródła energii.

OSK Wawrzyniak działa na rynku od kilku lat, dbając o najwyższy poziom świadczonych usług w zakresie nauki jazdy. Wyróżniają ich takie cechy jak: sumienność, profesjonalizm, zaangażowanie. OSK Wawrzyniak zaprasza na kursy: kursy prawa jazdy wszystkich kategorii: A, AM, A1, B, B+E, C, C+E, D, T szkolenia okresowe kwalifikacje wstępne na przewóz osób i rzeczy kursy ADR podstawowy i specjalistyczny (cysterny) jazdy doszkalające.

Termo – Technika to firma specjalizująca się w sprzedaży oraz montażu instalacji grzewczych, wodno – kanalizacyjnych oraz kotłowni.

Miejski Zakład Gospodarki Odpadami Komunalnymi w Koninie zajmuje się unieszkodliwianiem odpadów komunalnych. W przedsiębiorstwie pracuje nowoczesna sortownia z trzema liniami sortowniczymi, które pozwalają odzyskać surowce do powtórnego przerobu. Temu samemu celowi służy zorganizowana i prowadzona przez zakład w całym mieście selektywna zbiórka odpadów. MZGOK prowadzi także rozległe, różnorodne działania proekologiczne i edukacyjne dla mieszkańców regionu.

Podstawowym przedmiotem działalności Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Koninie jest pobór, uzdatnianie i dostawa wysokiej jakości wody mieszkańcom Konina oraz działalność usługowa w zakresie odprowadzania i oczyszczania ścieków. 

Pewiczanka to marka wody PWiK. Mieszkańcy Konina zaopatrywani są w wodę pochodzącą ze źródeł głębinowych. Dobra Woda Pewiczanka poddawana jest procesowi uzdatniania, polegającemu na jej napowietrzeniu, odżelazieniu i dezynfekcji chlorem gazowym, który zabija bakterie, wirusy i zapobiega ich pojawianiu się w wodociągu.

Termit działa na rynku od 1998 roku, zajmuję się głównie dezynfekcją, dezynsekcją oraz deratyzacją. W sklepie stacjonarnym oraz internetowym nabyć można również specjalistyczne środki, jak i sprzęt dla klientów, którzy chcą się pozbyć szkodników (insektów, gryzoni), czy też roztoczy, bakterii, zarazków (patogenów).

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Koninie działalność rozpoczął pod koniec 2005 roku. Przedsiębiorstwo zatrudnia ponad 320 pracowników i dysponuje 180 autobusami oraz pojazdami do nauki jazdy. Podstawową działalnością przedsiębiorstwa są przewozy pasażerskie. Ponadto zajmują się wynajmem autokarów, szkoleniem kierowców, sprzedażą detaliczną paliw oraz wynajmem nieruchomości.

Bis Rystef to sieć sklepów spożywczych na terenie powiatu konińskiego. Sklepy oferują szeroką gamę najlepszej jakości produktów w przystępnych cenach. Wszyscy Klienci sklepu spotkają się z sympatyczną atmosferą, a także profesjonalną obsługą, co gwarantuje wysokie zadowolenie z otrzymanych usług. Firma Bis Rystef zajmuje się także transportem krajowym i międzynarodowym.