Górniczy rozkład jazdy 11.09 – 14.09

Prezentujemy zestawienie spotkań jakie drużyny Górnika Konin rozegrają w ten weekend.

Pierwszy mecz odbędzie się już w piątkowe popołudnie, a rozegra go I zespół Orlika Młodszego trenera Adama Andrzejczyka. Weekendowe zmagania zakończone zostaną poniedziałkowym meczem II zespołu Orlika Młodszego.

W ten weekend swoich spotkań ligowych nie rozegrają Juniorzy Młodsi B2 trenera Krzysztofa Gadomskiego oraz Trampkarze Starsi C1 trenera Marcina Muzykiewicza.

PIĄTEK 11.09.2020
E2 ORLIK MŁODSZYGÓRNIK KONIN I – SKP Słupca18:15
SOBOTA 12.09.2020
D1 MŁODZIK STARSZYGÓRNIK KONIN – KKS 1925 Kalisz10:00
B1 JUNIOR MŁODSZYOlimpia Koło – GÓRNIK KONIN11:00
E1 ORLIK STARSZYGÓRNIK KONIN I – Tulisia Tuliszków11:00
SENIORZYPolonia Środa Wlkp. – GÓRNIK KONIN11:00
C2 TRAMPKARZ MŁODSZYGÓRNIK KONIN – Olimpia Koło13:00
E1 ORLIK STARSZYSokół Kleczew – GÓRNIK KONIN II13:30
NIEDZIELA 13.09.2020
A1 JUNIOR STARSZYOstrovia Ostrów Wlkp. – GÓRNIK KONIN14:00
D2 MŁODZIK MŁODSZYOlimpia Koło – GÓRNIK KONIN15:30
PONIEDZIAŁEK 14.09.2020
E2 ORLIK MŁODSZYGÓRNIK KONIN II – GKS Rzgów18:00