Dwa mecze w dwa dni

Przed piłkarzami Górnika Konin kolejne mecze sparingowe w zimowym okresie przygotowawczym. W ten weekend podopieczni Grzegorza Dziubka rozegrają dwa spotkania: z Victorią Ostrzeszów oraz LKS Gołuchów. Będzie to znakomita okazja do sprawdzenia wszystkich testowanych zawodników w warunkach meczowych.

Pierwszym rywalem będzie Victoria Ostrzeszów. Victoria to obecnie ósmy zespół 4 ligi wielkopolskiej. Na swoim koncie zgromadziła 27 punktów w 17 spotkaniach. Ostatni raz z drużyną z Ostrzeszowa rywalizowaliśmy w ramach 4 ligi w sezonie 15/16. Ostatnie spotkanie rozgrywane w Ostrzeszowie zakończyło się wygraną biało-niebieskich 2:3.

Drugi sparingowy rywal to LKS Gołuchów. LKS podobnie jak Victoria występuje w 4 lidze wielkopolskiej. Drużyna z Gołuchowa jest jednak liderem rozgrywek z dorobkiem 38 punktów. Ostatni raz z LKS graliśmy w letnim okresie przygotowawczym. Wówczas górą okazał się zespół Górnika Konin wygrywając spotkanie 5:2.

Spotkanie z Victorią Ostrzeszów rozegrane zostanie w piątek 17 stycznia o godz. 18:00 w Ostrzeszowie. Mecz z LKS Gołuchów rozegrany zostanie natomiast w sobotę 18 stycznia o godz. 10:00 w Pleszewie.

fot. LM.pl