Huragan przyjedzie do Konina

W pierwszym spotkaniu domowym w IV lidze wielkopolskiej Górnik Konin podejmować będzie drużynę Huraganu Pobiedziska.

Huragan to tegoroczny beniaminek rozgrywek. Awans z V ligi gr. I uzyskali bez najmniejszego problemu. Huraganiści na swoim koncie w 34 spotkaniach zgromadzili 82 punkty, 13 więcej niż druga w tabeli Pogoń Łobżenica. W rozgrywkach IV ligi Huragan jeszcze jednak nie wystąpił, ponieważ spotkanie I kolejki z Victorią Września zostało przełożone na inny termin.

Spotkanie II kolejki IV ligi pomiędzy Górnikiem Konin a Huraganem Pobiedziska rozegrany zostanie w sobotę 7 sierpnia o godz. 17:00 na stadionie im. Złotej Jedenastki Kazimierza Górskiego w Koninie. Arbitrem głównym spotkania będzie Dawid Pieniężny z Kepna, a na liniach asystować mu będą Kamil Kanclerz oraz Artur Lubryka.

W sezonie 2021/2022 do wejścia na domowe mecze konińskiego Górnika uprawniała będzie wejściówka w cenie 5 zł. Kasa na stadionie zostanie otwarta na godzinę przed rozpoczęciem spotkania. Osoby, które nie będą mogły pojawić się tego dnia na stadionie rywalizację będą mogły śledzić dzięki transmisji w GÓRNIK KONIN TV na portalu YouTube.