Podsumowanie piłkarskiego weekendu

Prezentujemy komplet wyników jakie drużyny młodzieżowe Górnika Konin odniosły w miniony weekend

A1 JUNIOR STARSZY
GÓRNIK KONIN – Marcinki Kępno 4:4
Bramki dla Górnika:
Bartosz Głowacki x2, Jan Wertlewski, Marcel Woszczyński
Skład Górnika: Jakub Matuszak – Mateusz Przybyła, Igor Czerwiński, Adam Marciniak, Jakub Nawrocki, Bartosz Głowacki, Mikołaj Modrzejewski, Mikołaj Jakóbowski, Jan Wertlewski, Fabian Sieradzki, Marcel Woszczyński

B1 JUNIOR MŁODSZY
GÓRNIK KONIN – Jarota Jarocin 7:2
Bramki dla Górnika:
Kacper Szurgot x2, Dawid Raczyński, Kacper Babacz, Brajan Perliński, Igor Wałęsa, trafienie samobójcze
Skład Górnika: Kacper Staszak (46′ Szymon Klecha) – Aleksander Wieroński, Paweł Górnika, Igor Wałęsa, Brajan Perliński (80′ Fabian Topolski), Jakub Ficner (57′ Adam Gaca), Stanisław Januszek, Kacper Szurgot, Kacper Ficner (70′ Jakub Kwiatkowski), Dawid Raczyński, Kacper Babacz

B2 JUNIOR MŁODSZY
Calisia Kalisz – GÓRNIK KONIN 2:7
Bramki dla Górnika:
Maksymilian Kaczmarek x2, Wiktor Kujawa, Dawid Nowinowski, Adam Krzos, Radosław Skibiński, Szymon Jamrozik
Skład Górnika: Jakub Radwański (46′ Dawid Chochenzy) – Mikołaj Kowalski, Jakub Jagodziński, Damian Głocki, Mateusz Gajewski (46′ Szymon Posiłek), Szymon Jamrozik, Brajan Perliński (46′ Maksymilian Kaczmarek), Radosław Skibiński (80′ Alan Szyszyński), Wiktor Twardowski (65′ Filip Kasprzak), Adam Krzos (57′ Wiktor Kujawa), Dawid Nowinowski (85′ Krystian Pawłowski)

C1 TRAMPKARZ STARZY
GÓRNIK KONIN – AP Nowe Skalmierzyce 1:1
Bramka dla Górnika:
Antoni Maciaszek
Skład Górnika: Miłosz Lewandowski, Jakub Wasiak, Jordan Bilski – Kamil Filipiak, Miłosz Kubiak, Hubert Gradecki, Nikodem Duczmal, Kacper Kubiak, Piotr Kurach, Dominik Majewski, Jakub Domagalski, Bartosz Molenda, Jakub Stamblewski, Filip Kobyliński, Kacper Muszyński, Norbert Szurgot, Antoni Maciaszek, Fabian Jezierski

C2 TRAMPKARZ MŁODSZY
GÓRNIK KONIN – Antonio Jarocin 0:5
Skład Górnika:
Borys Siwek, Adam Lewandowski – Jędrzej Hańczewski, Jakub Wojciechowski, Szymon Zawierucha, Gracjan Grabiński, Bartosz Kleśta, Cezary Nowaczyk, Bartosz Bartczak, Szymon Beinek, Adam Napruszewski, Franciszek Kasiorek, Wiktor Substelny, Artur Kamiński, Mateusz Nijakowski, Kacper Szczap, Wiktor Szulmiński

D1 MŁODZIK STARSZY
Kania Gostyń – GÓRNIK KONIN 3:0
Skład Górnika:
Hubert Danielewicz, Mateusz Woźniak – Olaf Kulczewski, Szymon Wasicki, Cezary Kieliszewski, Remigiusz Górski, Kacper Lenart, Szymon Szewczyński, Wiktor Grabarek, Eryk Janczak, Maksymilian Łęt, Igor Jagodziński, Marcel Roszak, Mikołaj Kupczyk

E1 ORLIK STARSZY
GÓRNIK KONIN II – Warta Rumin 15:4
Bramki dla Górnika:
Jan Weber x4, Kacper Grzelak x3, Jan Deleszkiewicz x3, Hubert Janowski x2, Jakub Nowak x2, Igor Sawicki
Skład Górnika: Marcel Muszyński – Mateusz Borowski, Jan Deleszkiewicz, Hubert Janowski, Igor Sawicki, Jakub Nowak, Kacper Grzelak, Filip Stryganek, Jan Weber, Szymon Stranc

E2 ORLIK MŁODSZY
GÓRNIK KONIN I – AP Reissa Konin 9:3
Bramki dla Górnika:
Filip Jankowski x2, Igor Wojciechowski x2, Kamil Kaczmarek, Fabian Stolarski, Maurycy Makowski, Kasjan Skoczylas, Bruno Boroński
Skład Górnika: Aleksnader Szulc, Wojciech Włoszkiewicz – Kamil Kaczmarek, Wiktor Kołodziejczak, Filip Jankowski, Fabian Stolarski, Maksymilian Górecki, Igor Wojciechowski, Maurycy Makowski, Kasjan Skoczylas, Bruno Boroński

GÓRNIK KONIN II – Orlik Miłosław 11:3
Bramki dla Górnika: Wojciech Kurach x2, Igor Zakrzewski x2, Patryk Śledź x2, Antoni Popielec x2, Borys Krawczyk, Igor Ucinek, Aleksander Sakowski
Skład Górnika: Wojciech Włoszkiewicz – Wojciech Kurach, Igor Zakrzewski, Aleksander Sakowski, Konstanty Wojciński, Ignacy Ucinek, Kajetan Skoczylas, Patryk Śledź, Antoni Popielec, Borys Krawczyk