Wysokie wygrane Juniora Młodszego i Trampkarza Starszego

Wysokimi wygranymi zakończyli swoje mecze drużyny Juniora Młodszego trenera Krzysztofa Gadomskiego oraz Trampkarza Starszego trenera Marcina Muzykiewicza. Swoją pierwszą wygraną odniósł Młodzik Młodszy. Poniżej komplet wyników drużyn Górnika Konin.

A1 JUNIOR STARSZY
Kania Gostyń – GÓRNIK KONIN 2:1
Bramka dla Górnika:
Igor Czerwiński
Skład Górnika: Jakub Matuszak – Mateusz Przybyła, Igor Czerwiński, Adam Marciniak, Jakub Nawrocki, Bartosz Frątczak, Kamil Patrzykąt, Mikołaj Jakóbowski, Jan Wertlewski, Fabian Sieradzki, Marcel Woszczyński

B1 JUNIOR MŁODSZY
KKS 1925 Kalisz – GÓRNIK KONIN 2:1
Bramka dla Górnika:
Kacper Babacz
Skład Górnika: Szymon Klecha – Aleksander Wieroński, Igor Wałęsa, Dawid Raczyński, Brajan Perliński (83′ Filip Krawiec), Szymon Szofer, Kacper Szurgot (81′ Fabian Topolski), Kacper Ficner (66′ Adam Gaca), Kacper Babacz, Paweł Górnika, Jakub Ficner (46′ Paweł Grzybowski)

B2 JUNIOR MŁODSZY
GÓRNIK KONIN – Centra Ostrów Wlkp. 13:1
Bramki dla Górnika:
Adam Krzos x4, Szymon Jamrozik x4, Dawid Nowinowski x3, Mateusz Gajewski, Kamil Cybulski
Skład Górnika: Dawid Chochenzy (70′ Jakub Radwański) – Mikołaj Kowalski, Jakub Jagodziński (80′ Alan Szyszyński), Damian Głocki, Mateusz Gajewski, Szymon Jamrozik (85′ Krystian Pawłowski), Wiktor Kujawa (55′ Jakub Gołza), Radosław Skibiński (38′ Wiktor Twardowski), Adam Krzos, Dawid Nowinowski, Kamil Cybulski (45′ Filip Kasprzak)

C1 TRAMPKARZ STARSZY
AT Krotoszyn – GÓRNIK KONIN 0:11
Bramki dla Górnika:
Dominik Majewski x3, Jakub Domagalski x3, Norbert Szurgot, Bartosz Molenda, Jakub Stamblewski, Kacper Muszyński, Antoni Maciaszek
Skład Górnika: Miłosz Lewandowski, Jakub Wasiak, Maksymilian Maliński – Kamil Filipiak, Hubert Gradecki, Wiktor Rojek, Norbert Szurgot, Nikodem Duczmal, Piotr Kurach, Dominik Majewski, Jakub Domagalski, Bartosz Molenda, Jakub Stamblewski, Filip Kobyliński, Kacper Muszyński, Miłosz Juzala, Norbert Blim, Antoni Maciaszek

D1 MŁODZIK STARSZY
GÓRNIK KONIN – Stal Pleszew 3:3
Bramki dla Górnika:
Szymon Szewczyński x2, Eryk Janczak
Skład Górnika: Mateusz Woźniak – Antoni Woźniak, Olaf Kulczewski, Szymon Wasicki, Wiktor Grabarek, Remigiusz Górski, Kacper Lenart, Szymon Szewzyński, Wiktor Szulmiński, Kamil Kmieć, Marcel Roszak, Eryk Janczak, Mikołaj Kupczyk, Igor Jagodziński, Maksymilian Łęt

D2 MŁODZIK MŁODSZY
GÓRNIK KONIN – Tulisia Tuliszków 6:1
Bramki dla Górnika
: Bartosz Zawierucha x4, Franciszek Weber, Eryk Samulczyk
Skład Górnika: Wojciech Spychała – Mateusz Jaroszewski, Oskar Pawlak, Marcel Łęt, Franciszek Śmiechowski, Kornel Nijakowski, Maksym Grontman, Krzysztof Kubicki, Patryk Kasprzak, Borys Zdulski, Franciszek Walczak, Bartosz Zawierucha, Franciszek Weber, Eryk Samulczyk, Mateusz Kwiręg, Milan Zbierski

E1 ORLIK STARSZY
GÓRNIK KONIN I – Olimpia Koło I 11:9
Bramki dla Górnika:
Jan Weber x5, Remigiusz Górski x2, Jan Deleszkiewicz x2, Filip Jakubowicz, Adam Fabiszak
Skład Górnika: Gracjan Krysztofowicz – Adam Fabiszak, Filip Jakubowicz, Oliwier Olejniczak, Remigiusz Górski, Jakub Nowak, Aleksander Zieliński, Jan Weber, Jan Deleszkiewicz, Filip Bartczak

Polonus Kazimierz Biskupi – GÓRNIK KONIN II 8:5
Bramki dla Górnika:
Norbert Wąchnicki x3, Igor Sawicki, Hubert Janowski
Skład Górnika: Marcel Muszyński – Mateusz Borowski, Aleks Budziak, Hubert Janowski, Bartosz Kaźmierczak, Adrian Stasiński, Kacper Grzelak, Filip Stryganek, Norbert Wąchnicki, Igor Sawicki, Szymon Stranc, Amadeusz Pawłowski

E2 ORLIK MŁODSZY
Olimpia Koło I – GÓRNIK KONIN I 1:9
Bramki dla Górnika:
Igor Wojciechowski x2, Kasjan Skoczylas x2, Filip Jankowski x2, Kamil Kaczmarek, Maksymilian Górecki, Bruno Boroński
Skład Górnika: Aleksander Szulc, Wojciech Włoszkiewicz – Kamil Kaczmarek, Wiktor Kołodziejczak, Filip Jankowski, Filip Stolarski, Maksymilian Górecki, Igor Wojciechowski, Maurycy Makowski, Kasjan Skoczylas, Bruno Boroński