Kolejne spotkania za biało-niebieskimi

Kolejne ligowe spotkania mają za sobą grupy młodzieżowe Górnika Konin. Poniżej prezentujemy wyniki spotkań rozegranych w miniony weekend.

A1 JUNIOR STARSZY
Ostrovia Ostrów Wlkp. – GÓRNIK KONIN 4:0
Skład Górnika:
Kacper Staszak – Igor Czerwiński, Jakub Jaworski (20′ Maksymilian Wadelski), Jakub Nawrocki, Mateusz Przybyła, Bartosz Frątczak, Jan Wertlewski, Fabian Sieradzki, Bartosz Głowacki, Kacper Babacz (85′ Sebastian Florkowski), Adam Marciniak

B1 JUNIOR MŁODSZY
Olimpia Koło – GÓRNIK KONIN 0:7
Bramki dla Górnika:
Szymon Szofer x2, Brajan Perliński, Adam Krzos, Kacper Szurgot, Kacper Ficner, Szymon Jamrozik
Skład Górnika: Szymon Klecha – Aleksander Wieroński (85′ Fabian Topolski), Igor Wałęsa, Paweł Górniak, Brajan Perliński (75′ Damian Głocki), Adam Krzos, Szymon Szofer, Kacper Szurgot, Kacper Ficner (65′ Filip Krawiec), Kacper Babacz (44′ Szymon Jamrozik), Jakub Ficner (60′ Mikołaj Kowalski)

C2 TRAMPKARZ MŁODSZY
GÓRNIK KONIN – Olimpia Koło 2:8
Bramki dla Górnika:
Emirhan Dzhemaydin, Bartosz Bartczak
Skład Górnika: Borys Siwek, Adam Lewandowski – Jędrzej Hańczewski, Szymon Zawierucha, Emirhan Dzhemaydin, Gracjan Grabiński, Mateusz Nijakowski, Bartosz Kleśta, Cezary Nowaczyk, Antoni Woźniak, Bartosz Bartczak, Adam Napruszewski, Wiktor Szulmiński, Artur Kamiński, Kacper Szczap, Franciszek Kasiorek, Szymon Beinek

D1 MŁODZIK STARSZY
GÓRNIK KONIN – KKS 1925 Kalisz 4:2
Bramki dla Górnika:
Szymon Szewczyński x2, Wiktor Grabarek, Cezary Kieliszewski
Skład Górnika: Hubert Danielewicz,Mateusz Woźniak – Olaf Kulczewski, Borys Cichos, Szymon Wasicki, Wiktor Grabarek, Remigiusz Górski, Kamil Kmieć, Kacper Lenart, Szymon Szewczyński, Cezary Kieliszewski, Maksymilian Łęt, Eryk Janczak, Kryspin Skoczylas, Marcel Roszak, Mikołaj Kupczyk, Igor Jagodziński, Wojciech Jucyk

E1 ORLIK STARSZY
GÓRNIK KONIN I – Tulisia Tuliszków 20:2
Bramki dla Górnika:
Filip Jakubowicz x8, Adam Fabiszak x5, Jan Deleszkiewicz x3, Jan Weber, Jakub Nowak, Filip Bartczak, Remigiusz Górski
Skład Górnika: Marcel Muszyński – Norbert Wąchnicki, Jan Weber, Filip Jakubowicz, Jan Deleszkiewicz, Oliwier Olejniczak, Jakub Nowak, Adam Fabiszak, Filip Bartczak, Remigiusz Górski

Sokół Kleczew – GÓRNIK KONIN II 6:6
Bramki dla Górnika: Hubert Jankowski x3, Aleks Budziak, Kacper Grzelak, Filip Stryganek
Skład Górnika: Gracjan Krysztofowicz – Mateusz Borowski, Aleks Budziak, Hubert Janowski, Kacper Grzelak, Igor Sawicki, Szymon Stranc, Amadeusz Pawłowski, Filip Stryganek, Aleksander Zieliński

E2 ORLIK MŁODSZY
SKP Słupca – GÓRNIK KONIN I 3:9
Bramki dla Górnika:
Igor Wojciechowski x3, Maksymilian Górecki x2, Kamil Kaczmarek, Kasjan Skoczylas, Wojciech Włoszkiewicz, Bruno Boroński
Skład Górnika: Aleksander Szulc, Wojciech Włoszkiewicz – Kamil Kaczmarek, Wiktor Kołodziejczak, Filip Janowski, Kasjan Skoczylas, Maksymilian Górecki, Igor Wojciechowski, Maurycy Makowski, Fabian Stolarski, Ignacy Ucinek, Bruno Boroński

GÓRNIK KONIN II – GKS Rzgów 12:2
Bramki dla Górnika: Wojciech Kurach x3, Igor Zakrzewski x3, Aleksander Sakowski x3, Wojciech Włoszkiewicz, Patryk Śledź, Konstanty Wojciński
Skład Górnika: Wojciech Włoszkiewicz, Wojciech Kurach, Igor Zakrzewski, Patryk Śledź, Aleksander Sakowski, Ignacy Ucinek, Kajetan Skoczylas, Antoni Popielec, Konstanty Wojciński, Franciszek Plewiński