Podsumowanie górniczego weekendu

Poniżej prezentujemy komplet wyników drużyn młodzieżowych Górnika Konin

A1 JUNIOR STARSZY
GÓRNIK KONIN – Polonia Leszno 6:4
Bramki dla Górnika: Jan Wertlewski x2, Fabian Sieradzki, Bartosz Głowacki, Jakub Pluciński, trafienie samobójcze
Skład Górnika: Kacper Staszak – Jakub Pluciński, Jakub Jaworski (72′ Mateusz Przybyła), Adam Marciniak, Jakub Nawrocki (89′ Bartosz Frątczak), Mikołaj Modrzejewski, Bartosz Głowacki, Jan Wertlewski, Fabian Sieradzki, Kamil Patrzykąt, Igor Czerwiński

B1 JUNIOR MŁODSZY
GÓRNIK KONIN – Polonia Środa Wielkopolska 0:3
Skład Górnika:
Kacper Staszak – Paweł Górniak, Igor Wałęsa, Dawid Raczyński, Stanisław Januszek, Paweł Grzybowski (68′ Filip Krawiec), Szymon Szofer, Kacper Szurgot, Kacper Ficner (64′ Aleksander Wieroński), Jakub Kwiatkowski (40′ Adam Gaca), Kacper Babacz (64′ Jakub Ficner)

B2 JUNIOR MŁODSZY
GÓRNIK KONIN – KKS 1925 Kalisz 1:2
Bramka dla Górnika:
Brajan Perliński
Skład Górnika: Jakub Radwański – Mikołaj Kowalski, Jakub Jagodziński (93′ Dawid Chochenzy), Damian Głocki (60′ Wiktor Rojek), Mateusz Gajewski, Szymon Jamrozik, Brajan Perliński, Wiktor Twardowski (68′ Kamil Filipiak), Adam Krzos, Dawid Nowinowski (46′ Kamil Cybulski), Szymon Posiłek (35′ Maksymilian Kaczmarek)

C1 TRAMPKARZ STARSZY
Jarota Jarocin – GÓRNIK KONIN 2:6
Bramki dla Górnika:
Norbert Szurgot, Piotr Kurach, Jakub Domagalski, Bartosz Molenda, trafienie samobójcze x2
Skład Górnika: Miłosz Lewandowski, Jordan Bilski – Kamil FIlipiak, Hubert Gradecki, Wiktor Rojek, Norbert Szurgot, Nikodem Duczmal, Kacper Kubiak, Piotr Kurach, Dominik Majewski, Jakub Domagalski, Bartosz Molenda, Miłosz Kubiak, Kacper Muszyński, Jakub Stamblewski, Filip Kobyliński, Antoni Maciaszek, Miłosz Juzala

C2 TRAMPKARZ MŁODSZY
Calisia Kalisz – GÓRNIK KONIN 2:2
Bramki dla Górnika:
Franciszek Kasiorek, Wiktor Szulmiński
Skład Górnika: Borys Siwek, Adam Lewandowski – Szymon Beinka, Jakub Wojciechowski, Emirhan Dzhemaydin, Gracjan Grabiński, Bartosz Kleśta, Cezary Nowaczyk, Antoni Woźniak, Bartosz Bartczak, Adam Napruszewski, Wiktor Szulmiński, Adam Kamiński, Kacper Szczap, Artur Grzelak, Franciszek Kasiorek

D1 MŁODZIK STARSZY
Ostrovia Ostrów Wielkopolski – GÓRNIK KONIN 5:2
Bramki dla Górnika:
Remigiusz Górecki, Maksymilian Łęt
Skład Górnika: Hubert Danielewicz, Mateusz Woźniak – Olaf Kulczewski, Borys Cichos, Szymon Wasicki, Wiktor Grabarek, Remigiusz Górecki, Kacper Lenart, Szymon Szewczyński, Kryspin Skoczylas, Kamil Kmieć, Cezary Kieliszewski, Maksymilian Łęt, Marcel Roszak, Mikołaj Kupczyk, Igor Jagodziński, Eryk Janczak, Wojciech Jucyk

D2 MŁODZIK MŁODSZY
GÓRNIK KONIN – SKP Słupca 2:3
Bramki dla Górnika: Marcel Łęt, Borys Zdulski
Skład Górnika:
Wojciech Spychała – Oskar Pawlak, Borys Zdulski, Franciszek Walczak, Bartosz Zawierucha, Franciszek Weber, Franciszek Śmiechowski, Eryk Samulczyk, Milan Zbierski, Mateusz Jaroszewski, Marcel Łęt, Kornel Nijakowski, Mateusz Kwiręg, Oskar Juzala, Maksym Grontman, Nikodem Pawłowski

E1 ORLIK STARSZY
AP Reissa Konin – GÓRNIK KONIN I 11:0
Skład Górnika:
Gracjan Krysztofowicz – Adam Fabiszak, Jan Deleszkiewicz, Oliwier Olejniczak, Filip Bartczak, Remigiusz Górecki, Jakub Nowak, Jan Weber, Filip Jakubowicz, Adrian Stasiński

E2 ORLIK MŁODSZY
GÓRNIK KONIN I – LPFA Konin 26:0
Bramki dla Górnika:
Kamil Kaczmarek x5, Kasjan Skoczylas x5, Bruno Boroński x4 Filip Jankowski x3, Igor Wojciechowski x3, Wiktor Kołodziejczak x2, Fabian Stolarski x2, Wojciech Włoszkiewicz, Maurycy Makowski
Skład Górnika: Aleksander Szulc, Wojciech Włoszkiewicz – Kamil Kaczmarek, Wiktor Kołodziejczak, Filip Jankowski, Kasjan Skoczylas, Maksymilian Górecki, Igor Wojciechowski, Maurycy Makowski, Fabian Stolarski, Bruno Boroński