Zmienne szczęście Górnika

Ze zmiennym szczęściem wiodło się drużyną młodzieżowym Górnika Konin. Dla większości były to pierwsze spotkania ligowe w nowym sezonie. Poniżej przedstawiamy komplet wyników.

środa

B2 JUNIOR MŁODSZY
Ostrovia Ostrów Wielkopolski – GÓRNIK KONIN 2:4
Bramki dla Górnika: Szymon Posiłek, Dawid Nowinowski, Brajan Perliński, Adam Krzos
Skład Górnika: Jakub Radwański – Mikołaj Kowalski, Jakub Jagodziński, Mateusz Gajewski, Szymon Jamrozik, Brajan Perliński, Radosław Skibiński (65′ Maksymilian Kaczmarek), Wiktor Twardowski (66′ Wiktor Rojek), Dawid Nowinowski, Szymon Posiłek, Norbert Szurgot (59′ Adam Krzos)

D1 MŁODZIK STARSZY
Polonia Leszno – GÓRNIK KONIN 6:1
Bramka dla Górnika: Wiktor Grabarek
Skład Górnika: Hubert Danielewicz, Mateusz Woźniak – Borys Cichos, Szymon Wasicki, Remigiusz Górski, Kamil Kmieć, Kacper Lenart, Wojciech Jucyk, Wiktor Grabarek, Olaf Kulczewski, Maksymilian Łęt, Cezary Kieliszewski, Eryk Janczak, Kryspin Skoczylas, Marcel Roszak, Mikołaj Kupczyk, Igor Jagodziński

piątek

E2 ORLIK MŁODSZY
Orlik Miłosław – GÓRNIK KONIN II 3:7
Bramki dla Górnika: Bruno Boroński x2, Wojciech Kurach x2, Patryk Śledź, Igor Wojciechowski, Igor Zakrzewski
Skład Górnika: Wojciech Włoszkiewicz – Igor Zakrzewski, Patryk Śledź, Aleksander Sakowski, Ignacy Ucinek, Igor Wojciechowski, Kajetan Skoczylas, Kasjan Skoczylas, Wojciech Kurach, Antoni Popielec, Bruno Boroński, Borys Krawczyk

sobota

A1 JUNIOR STARSZY
Polonia Środa Wielkopolska – GÓRNIK KONIN 4:3
Bramki dla Górnika: Bartosz Głowacki, Igor Czerwiński, Dawid Raczyński
Skład Górnika: Szymon Klecha – Dawid Raczyński, Jakub Jaworski, Igor Czerwiński, Maksymilian Wadelski (65′ Adam Marciniak), Jakub Nawrocki, Kacper Babacz, Bartosz Głowacki, Jan Wertlewski, Mikołaj Modrzejewski, Kamil Patrzykąt

D2 MŁODZIK MŁODSZY
Orlik Miłosław – GÓRNIK KONIN 2:1
Bramka dla Górnika: Nikodem Pawłowski
Skład Górnika: Wojciech Spychała – Milan Zbierski, Franciszek Walczak, Marcel Łęt, Oskar Pawlak, Franciszek Śmiechowski, Franciszek Weber, Eryk Samulczyk, Marcel Roszak, Mateusz Jaroszewski, Gabriel Ratajczyk, Oskar Juzala, Nikodem Pawłowski, Maksym Grontman, Jan Weber, Bartosz Zawierucha

niedziela

B1 JUNIOR MŁODSZY
SKP Słupca – GÓRNIK KONIN 1:3
Bramki dla Górnika: Fabian Sieradzki, Kacper Szurgot, Szymon Szofer
Skład Górnika: Kacper Staszak – Aleksander Wieroński (90′ Mikołaj Kowalski), Igor Wałęsa, Paweł Górniak, Stanisław Jaunszek, Paweł Grzybowski (46′ Adam Gaca), Szymon Szofer, Kacper Szurgot (61′ Szymon Jamrozik), Kacper Ficner (70′ Brajan Perliński), Fabian Sieradzki (90′ Filip Krawiec), Jakub Kwiatkowski (57′ Jakub Ficner)

C1 TRAMPKARZ STARSZY
GÓRNIK KONIN – KKS 1925 Kalisz 2:0
Bramki dla Górnika: Kacper Kubiak, Fabian Jezierski
Skład Górnika: Miłosz Lewandowski, Jakub Wasiak – Kamil Filipiak, Hubert Gradecki, Wiktor Rojek, Norbert Szurgot, Nikodem Duczmal, Kacper Kubiak, Piotr Kurach, Dominik Majewski, Jakub Domagalski, Bartosz Molenda, Miłosz Kubiak, Kacper Muszyński, Miłosz Juzala, Jakub Stamblewski, Norbert Blim, Fabian Jezierski

C2 TRAMPKARZ MŁODSZY
GÓRNIK KONIN – Polonia Środa Wielkopolska 0:3
Skład Górnika: Borys Siwek, Adam Lewandowski – Jędrzej Hańczewski, Jakub Wojciechowski, Szymon Zawierucha, Emirhan Dzhemaydin, Gracjan Grabiński, Mateusz Nijakowski, Bartosz Kleśta, Cezary Nowaczyk, Bartosz Bartczak, Adam Napruszewski, Artur Kaminski, Kacper Szczap, Szymon Beinka, Artur Grzelak, Franciszek Kasiorek, Wiktor Szulmiński

D1 MŁODZIK STARSZY
GÓRNIK KONIN – LKS Ślesin 7:0
Skład Górnika: Hubert Danielewicz, Mateusz Woźniak – Olaf Kulczewski, Borys Cichos, Szymon Wasicki, Remigiusz Górski, Kamil Kmieć, Kacper Lenart, Wojciech Jucyk, Kryspin Skoczylas, Wiktor Grabarek, Maksymilian Łęt, Cezary Kieliszewski, Eryk Janczak, Marcel Roszak, Mikołaj Kupczyk, Igor Jagodziński